تعلق خوابگاه دولتی به تمام دانشجویان دکتری اردبیل

شنبه ۵ مهر تعداد بازدید 563 دفعه

امسال علیرغم روال سال های گذشته، به تمام دانشجویان روزانه دکتری، خوابگاه دولتی تعلق می گیرد.

به گزارش سرویس خبری 3گام به نقل از ایسنا ، معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیل آقای ولی رسولی گفت: امسال علیرغم روال سال های گذشته، به تمام دانشجویان روزانه دکتری، خوابگاه دولتی تعلق می گیرد.

ولی رسولی ، با بیان اینکه معاونت دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی برای ورودی‌های جدید برنامه‌های رفاهی، آموزشی و صنفی در نظر دارد، از اختصاص خوابگاه دولتی به دانشجویان دوره روزانه مقطع دکتری خبرداد و افزود: ظرفیت خوابگاه‌ها امسال افزایش یافته است به طوری که برای تمامی دانشجویان ورودی جدید دوره‌های روزانه کارشناسی‌ارشد و دکتری خوابگاه خوابگاه دولتی اختصاص می یابد.

وی با بیان اینکه امکانات محدود صندوق رفاهی دانشگاه موجب شده تا دانشجویان کارشناسی ارشد از خوابگاه دولتی محروم شوند، گفت: اگرچه امکان ارائه خوابگاه به تمامی دانشجویان کارشناسی ارشد فراهم نیست اما سعی می کنیم دانشجویان خواهر در خوابگاه‌های خودگردان مستقر شوند.

رسولی افزود : درهمین راستا ریاست دانشگاه مبلغ 270 میلیون تومان اعتبار به صورت امانت در اختیارمعاونت دانشجویی قرار داده است تا ما با صاحبان ملک قرارداد بسته و بخشی ازهزینه‌ها را تخفیف بگیریم تا دانشجویان کارشناسی ارشد و دوره‌های شبانه اجاره بهای سنگینی را متحمل نشوند.

معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی ظرفیت خوابگاه دولتی در نیمسال جدید تحصیلی را برای خواهران 900 نفر و برای برادران 850 نفرعنوان واظهار کرد: دانشجویان خواهر 4 ترم و دانشجویان برادر به مدت 2 ترم حق استفاده از خوابگاه را دارند که البته در صورت داشتن ظرفیت خالی، سعی می کنیم به ورودی های ماقبل نیز خوابگاه دولتی ارائه دهیم.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc