احداث پیست اسکیت و دوچرخه‌سواری دختران در دانشگاه اردبیل

چهار شنبه ۲ مهر تعداد بازدید 574 دفعه

به گزارش سرویس خبری 3گام ، ولی رسولی معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: تمامی دانشجویان دانشگاه تحت پوشش بیمه حوادث می شوند و می توانند در صورت نیاز مشمول بیمه ورزشی نیز باشند.

به گزارش سرویس خبری 3گام ، ولی رسولی معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: تمامی دانشجویان دانشگاه تحت پوشش بیمه حوادث می شوند و می توانند در صورت نیاز مشمول بیمه ورزشی نیز باشند.

وی در خصوص تشکیل پرونده های پزشکی دانشجویان گفت: در بازه زمانی ثبت نام تا پایان آبان ماه فرصت داریم تا کارنامه سلامت دانشجویان را صادر کنیم. در صورت امکان، سنجش فشارخون و قندخون را نیز در برنامه های مرکز بهداشت قرار می‌دهیم که بعد از بررسی و تحلیل کارنامه سلامت، نسبت به تشکیل پرونده های پزشکی اقدام می شود.

رسولی یکی دیگر از برنامه‌های مرکز بهداشت را استفاده از مشاوران برجسته در کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های زندگی و حضور در خوابگاه‌ها عنوان کرد و افزود: باید بتوانیم مشاوره را در خوابگاه‌ها به نحوی نهادینه کنیم که دانشجویان احساس امنیت کنند.

قرارداد با تعدادی از پزشکان برای فعالیت در دو شیفت در مرکز درمان دانشگاه و ارایه خدمات دندانپزشکی با تخفیفات ویژه از دیگر تسهیلاتی است که بنا بر گفته رسولی دانشگاه محقق اردبیلی برای دانشجویان درنظر گرفته است.

وی با تاکید بر مشارکت دانشجویان در اداره امور صنفی تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید، اداره امور دانشجویان را به خودشان واگذار می کنیم در این راستا انتخابات شورای صنفی دانشجویان در اولین فرصت پس از استقرار دانشجویان برگزار می‌شود.

رسولی در ادامه با بیان اینکه در زمینه ورزش‌های همگانی و انتخاب دانشجویان برای ورزش های قهرمانی می کوشیم تا ورزشکاران نیرومندی تربیت کنیم اظهار کرد: تاکید بیشتر بر ورزش های همگانی است که بودجه مورد نیاز آن نیز تصویب شده است. امسال سه زمین تنیس برای عموم دانشجویان و یک پیست اسکیت و دوچرخه سواری برای دانشجویان خواهر احداث می شود.

وی به نتایج دوازدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان را یادآور شد و گفت: با وجود کسب چهار مدال برنز، رتبه کل دانشگاه 32 اعلام شد که این نشان می دهد ورزش دانشگاه هنوز جای کار دارد که لازم است با تشکیل تیم های متنوع تقویت شود.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد