افزایش رشته های تحصیلی دانشگاه رودهن

پنج شنبه ۲۷ شهریور تعداد بازدید 2994 دفعه

علاوه بر رشت ه‌های قبلی از مهر ۹۳ در۱۱ رشته دکتری تخصصی و ۲۲ رشته کار‌شناسی ارشد برای اولین بار پذیرش دانشجو خواهیم داشت.

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3 گام به نقل از اخبار دانشگاه رئیس واحد جامع رودهن آقای نقی شجاع از تصویب ۳۳ رشته جدید در این دانشگاه خبر داد و گفت: علاوه بر رشت ه‌های قبلی از مهر ۹۳ در۱۱ رشته دکتری تخصصی و ۲۲ رشته کار‌شناسی ارشد برای اولین بار پذیرش دانشجو خواهیم داشت.

وی گفت: پیگیری‌ های مستمر مسئولان واحد و افزایش تقاضا برای ایجاد این رشته‌ ها با رایزنی‌ ها و مکاتباتی که با سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی انجام گرفت و سرانجام ایجاد این ۳۳ رشته در دانشگاه آزاد اسلامی رودهن به تصویب رسید. آقای شجاع اضافه کرد : تعداد رشته‌ های تحصیلات تکمیلی این واحد دانشگاهی با احتساب سه رشته دکتری و ۱۸ رشته کارشناسی ارشد سنوات گذشته به ۵۴ رشته افزایش پیدا کرده و با توجه به پیشرفت‌ های قابل قبول و موفقیت‌ آمیز این واحد دانشگاهی اظهار نمود: دانشگاه آزاد اسلامی علاوه‌ بر توسعه علم و دانش در زمینه‌ های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی، منشاء خیر و برکت برای رودهن شده است. وی ادامه داد: توسعه تحصیلات تکمیلی در واحدرودهن، مردم این شهر را شاهد نقطه عطفی در شهرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن خواهد نمود که این مهم جز با حمایت‌های بی‌ دریغ و گسترده مردم فهیم شهرستان،استادان،کارکنان و مجموعه مدیریتی واحد به دست نیامده است اقدامات اساسی دیگر در جهت تصویب و افزایش رشته‌ های جدید و پرطرفدار در حال انجام بوده و در آینده‌ ای نزدیک بر تعداد رشته‌های تحصیلات تکمیلی واحد اضافه خواهد شد.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc