نتایج دکتری آزاد ۹۳ اعلام شد/امکان قبولی برای داوطلبان مقطع دکتری تخصصی در محل‌های جدید

چهار شنبه ۱۹ شهریور تعداد بازدید 1116 دفعه

نتایج دکتری آزاد ۹۳ دیروز سه شنبه ۱۸ شهریور روی سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد قرار گرفت.

نتایج دکتری آزاد ۹۳ دیروز سه شنبه ۱۸ شهریور روی سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد قرار گرفت.

به گزارش سرویس خبری 3گام، نتایج نهایی آزمون‌ دکتری آزاد ۹۳ دیروز ۱۸ شهریور ماه ساعت ۱۹:۰۸ از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام شد.

طبق گزارش 3گام، دکتر سید مجتبی علوی فاضل، معاون سنجش و رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان در تمام مقاطع از ۲۲ شهریور آغاز خواهد شد؛ این نام‌نویسی به مدت ده روز ادامه خواهد داشت.
معاون سنجش دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه حدود ۱۰ هزار نفر به ظرفیت پذیرش مقطع دکتری این دانشگاه اضافه شده است گفت: ظرفیت پذیرش در مقطع دکتری امسال کمتر از ۲۰ هزار نفر است.

امکان قبولی برای داوطلبان مقطع دکتری تخصصی در محل‌های جدید فراهم شد
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: با توجه به ایجاد محلهای جدید در اکثر رشته‌های مقطع دکتری تخصصی، داوطلبان حائز شرایط میتوانند در انتخاب این محل‌ها ثبت‌نام کنند و پذیرفته شوند.

مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: با توجه به ایجاد محل‌های جدید در اکثر رشته‌های مقطع دکتری تخصصی، داوطلبان حائز شرایط می‌توانند در انتخاب این محل‌ها ثبت‌نام کرده و پذیرفته شوند.
علوی فاضل در ادامه افزود: داوطلبانی که در کارنامه آنها امکان قبولی با انتخاب محل‌های جدید درج شده است، می‌توانند از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه۱۹ شهریور با مراجعه به پایگاه ثبت‌نام الکترونیکی معاونت سنجش و پذیرش نسبت به انتخاب محل‌های جدید اقدام کنند.
معاون سنجش و پذیرش گفت: در انتخاب محل‌های جدید هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر بیست محل دانشگاهی خواهد بود و داوطلبان تا پایان روز یکشنبه ۲۳ شهریور می‌توانند نسبت به ثبت انتخاب‌های خود اقدام کنند.
علوی فاضل ابراز گفت: امیدوار است ظرفیت ایجاد شده در این مقطع بتواند پاسخگوی نیاز داوطلبان این مقطع باشد و رضایت آنها را جلب کند.
وی گفت: رشته محل‌های ارائه شده از گستردگی مناسبی در سطح کشور برخوردار بوده و سهم پذیرش داوطلبان بومی را در این مقطع افزایش داده است.
علوی فاضل زمان اعلام نتایج این مرحله را اواسط هفته آینده اعلام کرد.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc