علت تعویق در اعلام نتایج آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد

شنبه ۱۵ شهریور تعداد بازدید 859 دفعه

به علت افزایش  رشته/ محل‌های اعلام شده برای آزمون کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد، زمان اعلام نتایج به تعویق افتاده است.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: به علت افزایش  رشته/ محل‌های اعلام شده برای آزمون کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد، زمان اعلام نتایج به تعویق افتاده است.

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایسنا، دکتر علوی فاضل با توصیه به داوطلبان مبنی بر صبر و شکیبایی و انتظار برای اعلام نتایج در موعد مقرر گفت: افزایش رشته محل‌ها باعث ایجاد فرصت‌های جدید برای داوطلبان است، لذا این تعویق به وجود آمده در اعلام نتایج به نفع آنان خواهد بود.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: داوطلبان کلیه آزمون‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای آگاهی از زمان اعلام نتایج می‌توانند به سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.pubr-azmoon.com مراجعه کنند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با فرا رسیدن زمان اعلام نتایج کلیه آزمون‌های دانشگاه آزاد اسلامی و افزایش ظرفیت‌ها و رشته محل‌های جدید بویژه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی رضایت تعداد بیشتری از داوطلبان فراهم خواهد آمد.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc