برگزاری آزمون فراگیر ارشد پیام‌نور در روز جمعه/ پاسخ‌های غلط بدون نمره منفی

چهار شنبه ۱۲ شهریور تعداد بازدید 619 دفعه

مشاورعالی سازمان سنجش با اشاره به اینکه آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور۹۳ در روز جمعه ۱۴ شهریورماه برگزار می شود

مشاورعالی سازمان سنجش با اشاره به اینکه آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور۹۳ در روز جمعه ۱۴ شهریورماه برگزار می شود، گفت: در این آزمون پاسخ‌های غلط نمره منفی ندارند.

به گزارش سرویس خبری 3گام، حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: برای پاسخ‌های غلط نمره منفی لحاظ نمی‌شود؛ اما اگر به سوالی بیش از یک پاسخ داده شود، همه پاسخ‌های داده شده غلط محاسبه شده و امتیازی به آن سئوال تعلق نخواهد گرفت.

وی درمورد زمان برگزاری این آزمون اظهارکرد: آزمون‌ دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور صبح جمعه ۱۴ شهریور ماه در ۹۲ شهرستان و ۱۱۳ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

مشاورعالی سازمان سنجش در ادامه گفت: کارت شرکت در این آزمون و برگ راهنمای مربوط از دیروزصبح، سه شنبه ۱۱ شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است و هر یک از داوطلبان می‌توانند با وارد نمودن اطلاعات، نسبت به دریافت آن اقدام کنند. مهلت دریافت کارت تا ساعت ۲۴ پنجشنبه ۱۳ شهریور ادامه دارد.

توکلی در پایان گفت: تا ساعت هشت صبح امروز چهارشنبه (۱۲ شهریور) از ۷۸ هزار و ۹۳۱ داوطلب ثبت نام کننده، ۳۵ هزار داوطلب نسبت به دریافت پرینت کارت خود اقدام کرده‌اند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc