اسامی چندبرابر ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی اعلام شد/ اعلام زمان مصاحبه

سه شنبه ۱۱ شهریور تعداد بازدید 762 دفعه

اسامی این داوطلبان در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش (به نشانی www.sanjesh.org) به عنوان معرفی شده چندبرابر ظرفیت پذیرش هر یک از کد رشته‌محل‌های دارای شرایط خاص در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۳ اعلام شده است.

به گزارش سرویس خبری 3گام به نقل از خبرنگار مهر، اسامی این داوطلبان در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش (به نشانی www.sanjesh.org) به عنوان معرفی شده چندبرابر ظرفیت پذیرش هر یک از کد رشته‌محل‌های دارای شرایط خاص در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۳ اعلام شده است.

لازم است داوطلبان اعلام شده براساس برنامه زمانی مربوط و با همراه داشتن مدارک مورد نیاز، به نشانی‌های تعیین شده برای انجام مراحل مختلف گزینش مراجعه کنند.

معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت در دانشگاه غیر دولتی- غیرانتفاعی سوره باید با مدارک لازم اصل و یک نسخه تصویر کامل از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی و یک قطعه عکس ۴×۳ در روزهای ۱۳ و ۱۴ شهریور ماه به دانشگاه مراجعه کنند.

زمان مصاحبه برای خواهران روز پنجشنبه ۱۳ شهریورماه و برای برادران روز جمعه ۱۴ شهریور ماه و برای متأخرین (اعم از خواهران و برادران) روز شنبه ۱۵ شهریور از ساعت ۸:۰۰ صبح تا ۱۶:۰۰ عصر است . نشانی: تهران، خیابان آزادی، بین خیابان خوش و آذربایجان، نبش کوچه کامیاران، پلاک ۲۵۲ 
معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت در آموزشکده فنی نقشه برداری سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح نیز باید با مدارک لازم اصل و تصویر کارت ملی، اصل و تصویر شناسنامه، تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی فراغت از تحصیل و دو قطعه عکس ۴×۳ به این محل مراجعه کنند.

زمان مصاحبه کلیه معرفی‌شدگان روز چهارشنبه ۱۲ شهریورماه رأس ساعت ۸:۰۰ صبح است که لازم است به نشانی تهران، بلوار کشاورز، خیابان شهید شوریده، پلاک ۷ آموزشکده فنی نقشه‌برداری مراجعه کنند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد