تکمیل ظرفیت و رشته‌های جدید کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۳

دو شنبه ۳ شهریور تعداد بازدید 886 دفعه

اطلاعیه پذیرش دانشجو در این خصوص، در تاریخ ۳۱/۶/۹۳ از طریق نشریه پیک سنجش و سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

به گزارش سرویس خبری 3گام به نقل از سازمان سنجش: در صورتی که مقرر گردد نسبت به تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو برای دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال۱۳۹۳، تکمیل ظرفیت صورت گیرد، اطلاعیه پذیرش دانشجو در این خصوص، در تاریخ ۳۱/۶/۹۳ از طریق نشریه پیک سنجش و سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

با توجه به کنترل های متعدد و بررسی‌های انجام شده از صحت نتایج اعلام شده اطمینان حاصل شده است؛ مع‌الوصف، داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون از طریق سایت درصورتی که منحصراً درباره کدرشته های معرفی شده برای مصاحبه و سایر مندرجات کارنامه مذکور سؤالی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا ۲۵/۶/۹۳ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان اقدام نمایند و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ ۲۵/۶/۹۳ صورت پذیرد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگوئی اینترنتی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با شماره تلفن های ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵-۰۲۱ درمیان ‌بگذارند و از مراجعه حضوری جداً خودداری فرمایند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc