تکميل ظرفيت و رشته‌هاي جديد کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۳

دو شنبه ۳ شهریور تعداد بازدید 834 دفعه

اطلاعيه پذيرش دانشجو در اين خصوص، در تاريخ ۳۱/۶/۹۳ از طريق نشريه پيک سنجش و سايت اينترنتي سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

به گزارش سرویس خبری 3گام به نقل از سازمان سنجش: در صورتي که مقرر گردد نسبت به تکميل ظرفيت پذيرش دانشجو براي دوره هاي کارشناسي ارشد ناپيوسته سال۱۳۹۳، تکميل ظرفيت صورت گيرد، اطلاعيه پذيرش دانشجو در اين خصوص، در تاريخ ۳۱/۶/۹۳ از طريق نشريه پيک سنجش و سايت اينترنتي سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

با توجه به کنترل هاي متعدد و بررسي‌هاي انجام شده از صحت نتايج اعلام شده اطمينان حاصل شده است؛ مع‌الوصف، داوطلبان پس از دريافت کارنامه نتايج نهايي آزمون از طريق سايت درصورتي که منحصراً درباره کدرشته هاي معرفي شده براي مصاحبه و ساير مندرجات کارنامه مذکور سؤالي داشته باشند، مي‌توانند حداکثر تا ۲۵/۶/۹۳ منحصراً از طريق سيستم پاسخگويي اينترنتي در سايت سازمان اقدام نمايند و از ارسال نامه پستي و مراجعه حضوري اکيداً خودداري نمايند. بديهي است به کليه مواردي که از طريق ديگري و يا بعد از تاريخ ۲۵/۶/۹۳ صورت پذيرد، ترتيب اثر داده نخواهد شد.
داوطلبان گرامي مي‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگوئي اينترنتي سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني www.sanjesh.org يا با شماره تلفن هاي ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵-۰۲۱ درميان ‌بگذارند و از مراجعه حضوري جداً خودداري فرمايند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد