تمدید زمان ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون و با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

یک شنبه ۲ شهریور تعداد بازدید 913 دفعه

ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون و با آزمون مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری حرفه‌ای تا روز سه‌شنبه چهارم شهریورماه تمدید شد.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون و با آزمون مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری حرفه‌ای تا روز سه‌شنبه چهارم شهریورماه تمدید شد.

به گزارش 3گام به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون و باآزمون مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری حرفه‌ای تا روز سه شنبه چهارم شهریورماه تمدید شد.
علوی فاضل تأکید کرد: با توجه به اینکه این آخرین فرصت برای ثبت نام در این مقاطع محسوب می‌شود بهتر است که داوطلبان با مراجعه هرچه سریعتر به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند و این اقدام را به روزهای آخر موکول نکنند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه برای ثبت نام در بدون آزمون هر داوطلب می‌تواند چند گزینه را انتخاب کند، گفت: داوطلبان مقطع کارشناسی پیوسته می‌توانند ۱۰ رشته/محل را از یک مجموعه آموزشی با توجه به دفترچه ثبت نام انتخاب کنند.
علوی فاضل در ادامه افزود: در رشته‌های بدون آزمون داوطلبان می‌توانند با خرید کارت‌های اعتباری جداگانه و ثبت نام در چند مجموعه شانس خود را افزایش دهند.
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در رابطه با اینکه آیا برای رشته‌های بدون آزمون نیاز به شرکت در آزمون سراسری وجود دارد، گفت: متقاضیان ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون چه در آزمون سراسری شرکت کرده باشند و چه شرکت نکرده باشند می توانند این رشته‌ها را انتخاب و در سایت مرکز آزمون ثبت کنند. علوی فاضل در رابطه با ثبت نام رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هر داوطلبی در آزمون سراسری ۹۳ شرکت کرده باشد می‌تواند در سایت مرکز آزمون این رشته‌ها را انتخاب و ثبت نام کند.
وی در مورد تعداد رشته/محل‌های انتخابی گفت: هر داوطلب می‌تواند براساس نمره کل خود و علاقه بیست رشته/محل را انتخاب کند.
علوی فاضل در پاسخ به این سوال که آیا متقاضیان می‌توانند علاوه بر گروه آزمایشی خود در رشته های هنر و زبان خارجه نیز ثبت نام کنند، گفت: داوطلبانی که در آزمون سراسری رشته های گروه آزمایشی هنر و زبان خارجه را انتخاب کردند، می‌توانند برای هریک از گروه‌های مذکور نیز انتخاب رشته کنند.
وی در پایان گفت: نتایج پذیرفته شدگان ثبت نام این مقاطع در همین شهریور ماه اعلام خواهد شد که زمان دقیق آن از طریق سایت www.pubr-azmoon.com اطلاع رسانی خواهد شد.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc