تمدید مهلت ثبت نام در آزمون پردیسهای خودگردان در مقطع کارشناسی ارشد/اصلاحات دفترچه آزمون ارشد پردیس‌های خودگردان:

دو شنبه ۲۳ تیر تعداد بازدید 817 دفعه

داوطلبان تنها تا روز چهارشنبه ۲۵ تیرماه فرصت دارند با مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني www.sanjesh.org با مطالعه دفترچه و دريافت آن نسبت به خريداري کارت اعتباري ثبت‌ نام از طريق کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام در آزمون ورودي دوره هاي پرديس خودگردان دانشگاه ها در مقطع کارشناسي ارشد ناپيوسته سال ۹۳ گفت: مهلت ثبت نام در این دوره ها تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۵ تیر ماه تمدید شد.

 به گزارش 3گام، دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: داوطلبان تنها تا روز چهارشنبه ۲۵ تیرماه فرصت دارند با مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني www.sanjesh.org با مطالعه دفترچه و دريافت آن نسبت به خريداري کارت اعتباري ثبت‌ نام از طريق کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب اقدام کنند.

توکلی اظهار داشت: همچنین تاکنون ۶ هزار و ۶۲۰ نفر در آزمون متمرکز ورودی به دوره‌هاي مجازي (ويژه شاغلين) و پرديس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي در مقطع کارشناسي ارشد ناپيوسته سال ۹۳ متقاضی شده اند.

آزمون متمرکز دوره های کارشناسی ارشد  پردیس های خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ۲۱ شهریور ماه برگزار می شود.

اصلاحات دفترچه آزمون ارشد پردیس‌های خودگردان اعلام شد:

دکتر حسین توکلی افزود: با توجه به اینکه داوطلبان تا ۲۵ تیرماه فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند می توانند با توجه به اصلاحات اعلام شده برای ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش 3گام به نقل از مهر، اصلاحات دفترچه راهنمای آزمون ورودی متمرکز در دوره‌های مجازی (ویژه شاغلین) و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۳ اعلام شده است و سه دانشگاه تهران، سیستان و بلوچستان و شهید بهشتی ضوابط اختصاصی خود را اعلام کرده اند.

همچنین ۱۱ کد رشته مورد اصلاح نام، ظرفیت و محل پذیرش قرار گرفته و ۴۴ کدرشته به ظرفیت پذیرش اضافه شده و دو کد محل نیز از ظرفیت پذیرش حدف شده است.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc