۲۰۰ رشته کارشناسی ارشد و ۱۰۰ رشته دکتری در دانشگاه آزاد یادگار امام (ره) راه اندازی می شود

دو شنبه ۲۳ تیر تعداد بازدید 826 دفعه

رییس دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی(ره) با بیان اینکه تصویب و راه اندازی ۱۰۰ رشته دکتری و ۲۰۰ رشته کارشناسی ارشد در چشم انداز و دستور کار این واحد قرار دارد، گفت: برنامه ریزی و اقدامات اولیه در این زمینه انجام شده است.

رییس دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی(ره) با بیان اینکه تصویب و راه اندازی ۱۰۰ رشته دکتری و ۲۰۰ رشته کارشناسی ارشد در چشم انداز و دستور کار این واحد قرار دارد، گفت: برنامه ریزی و اقدامات اولیه در این زمینه انجام شده است.

 سرویس خبری 3گام به گزارش ایرنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره): سید فرج الله موسوی روز شنبه در آیین بهره برداری از آزمایشگاه مکانیک سیالات و آزمایشگاه دینامیک و ارتعاشات به مساحت ۲۵۰ متر مربع، افزود: اصل پویایی و پیشرفت روزافزون علوم و فنون در کلیه زمینه های علمی و تحقیقی و آزمایشگاهی و نیز افزایش فن یابی و مهارت جویی، تنها با وجود آزمایشگاهها و کارگاههای مدرن، پیشرفته و استفاده بهینه از وسایل و تجهیزات، به همراه نیروی متخصص، کارآمد و فعال امکان پذیرخواهد بود.

وی ادامه داد: خوشبختانه دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی(ره) در این زمینه از امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی خوب و مناسبی برخوردار است .

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) با بیان اینکه تلاش همه مسوولان در دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه آیت الله هاشمی رفستجانی تأکید بر لزوم کیفی سازی در دانشگاه است، گفت : در این واحد دانشگاهی نیز توجه ویژه ای به مسئله کیفی سازی شده است.

موسوی همچنین بر لزوم توجه ویژه مسوولین واحد برای ایجاد انگیزه علمی و پژوهشی در بین دانشجویان تأکید کرد و افزود: مسوولین این واحد دانشگاهی برای ایجاد انگیزه و فعالیتهای پژوهشی در بین دانشجویان از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد و در صورت نیاز نسبت به خرید تجهیزات آزمایشگاهی به منظور فراهم نمودن رشد و پیشرفت دانشجویان اقدام خواهند کرد .

معاون پژوهشی دانشگاه آزاداسلامی واحد یادگار امام(ره) نیز در این مراسم گفت: تجهیز وکیفی سازی آزمایشگاه های رشته های مهندسی مکانیک برای افزایش کیفیت در این رشته دانشگاهی بسیار ضروری به نظر می رسید و با افتتاح این آزمایشگاه ها که با همکاری و مساعدتهای معاونین اداری و مالی و عمرانی صورت پذیرفت، تمامی امکانات مورد نیاز رشته مکانیک در این آزمایشگاه فراهم شده است.

علی اشجاران در ادامه با بیان اینکه تجهیز و افتتاح آزمایشگاه مکانیک سیالات و آزمایشگاه دینامیک و ارتعاشات (گروه مهندسی مکانیک) در راستای اهداف پژوهشی و آموزشی دانشگاه و همچنین ارتقای سطح کیفیت و بهره وری دانشجویان انجام گرفته است افزود: تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه انتقال حرارت گروه مکانیک با بودجه ای بالغ بر۱۱۰ ملیون تومان انجام پذیرفته است .

وی با بیان اینکه تجهیزات آزمایشگاهی خریداری شده از مناسب ترین برندهای ایرانی تهیه شده است، گفت: دستگاه های خریداری شده با کلیه متعلقات در فضایی مناسب و بالغ بر۲۵۰متر مربع نصب و آماده ارائه خدمات به دانشجویان است.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc