اتمام احداث ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی آران و بیدگل / پذیرش دانشجو بدون آزمون

شنبه ۲۱ تیر تعداد بازدید 719 دفعه

وی تشکیل کمیته عمرانی این مرکز دانشگاهی را یادآور شد و گفت: نقشه نهایی ساخت سایت جامع این دانشگاه تهیه و با تأیید نهایی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اکنون در مرحله ساخت قرار دارد.

رییس دانشگاه آزاد واحد آران و بیدگل از آغاز عملیات اجرایی ساختمان آموزشی و اداری این مرکز با واگذاری زمین آن با همکاری شهرداری و شورای شهر آران و بیدگل به این دانشگاه خبر داد.

به گزارش 3گام، مصطفی امیدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشان با اشاره به اینکه در حال حاضر با مساعدت اداره آموزش و پرورش ساختمان یکی از مدارس این شهرستان در اختیار این دانشگاه برای برگزاری کلاس‌های درس دانشجویان قرار گرفته، اظهار داشت: ۲۵ هکتار زمین برای ساخت ساختمان آموزشی و اداری این مرکز با همکاری شهرداری و شورای شهر آران و بیدگل در مجاورت بیمارستان در حال ساخت ثامن‌الحجج (ع) به دانشگاه آزاد اسلامی واگذار شد.

وی تشکیل کمیته عمرانی این مرکز دانشگاهی را یادآور شد و گفت: نقشه نهایی ساخت سایت جامع این دانشگاه تهیه و با تأیید نهایی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اکنون در مرحله ساخت قرار دارد.

به گفته وی، پیش‌بینی می‌شود احداث ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی آران و بیدگل تا پایان سال ۹۳ به اتمام رسد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آران و بیدگل خاطرنشان کرد: با موافقت‌های صورت گرفته، امید است پس از اتمام ساخت فضای آموزشی این مرکز امکان جذب دانشجویان در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی برای نخستین بار در منطقه شمال استان اصفهان در این مرکز فراهم شود.

امیدی در ادامه از پذیرش دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی آران و بیدگل بدون آزمون ورودی برای سال تحصیلی آینده خبر داد و گفت: این دانشگاه برای سال تحصیلی ۹۳ - ۹۴ در رشته‌های نساجی، کامپیو‌تر، حسابداری و الکترونیک در مقطع کاردانی پیوسته و در رشته‌های معماری، حسابداری و الکترونیک در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشجو پذیرش می‌کند.

وی آغاز به کار دانشگاه آزاد اسلامی آران و بیدگل و پذیرش بدون کنکور دانشجو در این دانشگاه و در دو رشته نساجی و معماری در مقطع کاردانی همراه با مرکز جوشقان وابسته به واحد کاشان از نیمسال اول سال تحصیلی ۹۱ – ۹۰ را متذکر شد و گفت: هم‌اکنون ۴۰۰ دانشجو در رشته‌های حسابداری، کامپیو‌تر و معماری در این مرکز مشغول به تحصیل هستند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc