انتشار زمان مصاحبه ۱۱ رشته دکتری دانشگاه آزاد

چهار شنبه ۴ تیر تعداد بازدید 838 دفعه

جدول زمان‌بندی کلیه رشته‌های دکتری تخصصی اعلام شده است، به غیر از رشته الهیات و معارف اسلامی – فقه و مبانی حقوق اسلامی که زمان برگزاری مصاحبه آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اعلام این خبر که جدول زمان‌بندی ۱۱ رشته دکتری تخصصی(PHD)بر روی سایت www.azmoon.net قرار گرفت، گفت: زمان مصاحبه ۱۱ رشته دکتری تخصصی اعلام شد و دعوت شدگان می‌توانند با مراجعه به سایت از زمان دقیق مصاحبه خود آگاه شوند.

سرویس خبری 3گام به نقل از سرویس «دانشگاهی» ایسنا، علوی فاضل افزود: جدول زمان‌بندی کلیه رشته‌های دکتری تخصصی اعلام شده است، به غیر از رشته الهیات و معارف اسلامی – فقه و مبانی حقوق اسلامی که زمان برگزاری مصاحبه آن متعاقباً اعلام خواهد شد.
وی در خصوص مدارک مورد نیاز برای مصاحبه گفت: دعوت شدگان می‌بایست پایان نامه تحصیلی دوره کارشناسی ارشد، مدارک و سوابق علمی پژوهشی خود شامل پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف را در زمینه رشته خود به همراه داشته باشند تا اساتید بتوانند وضعیت هر فرد را با توجه به سوابق مورد بررسی قرار دهند.
علوی فاضل افزود: با توجه به اینکه دعوت متقاضیان بدون آزمون براساس معدل و نمره پایان نامه ملاک عمل قرار گرفته است، چنانچه در بین معدل و نمره پایان‌نامه زمان ثبت نام و زمان مصاحبه فرد مغایرتی وجود داشته باشد مطابق ضوابط برخورد خواهد شد.
وی گفت: در صورتی که هر دعوت شده به مصاحبه با سؤال یا ابهامی مواجه شد می‌تواند با مراجعه به سایت www.pubr-azmoon.com و با مطرح کردن سؤال خود در قسمت پرسش و پاسخ از نظر کارشناسان روابط عمومی مرکز آزمون در اسرع وقت بهره‌مند شود.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc