فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد با معدل ۱۷ به بالا میتوانند عضو بنیاد علمی نخبگان شوند

چهار شنبه ۱۴ اسفند تعداد بازدید 5949 دفعه

افراد المپیادی و دارندگان مدال های طلا سه سطح عضویت بنیاد هستند، که سطح سوم جهت مخترعین، سطح دوم مربوط به المپیادی ها و سطح اول نیز جهت دارندگان مدال های طلا اختصاص داده شده و ارائه تسهیلات برای هر سطح متفاوت است.

رئیس بنیاد نخبگان کرمان گفت: فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد با معدل ۱۷ به بالا با ارائه مقاله قابل قبول می‌توانند عضو بنیاد علمی نخبگان شوند.

حسین توکلی در حاشیه مراسم تقدیر از دانشجویان برتر پنجمین المپیاد علمی علوم پزشکی بیان داشت: مخترعین، افراد المپیادی و دارندگان مدال های طلا سه سطح عضویت بنیاد هستند، که سطح سوم جهت مخترعین، سطح دوم مربوط به المپیادی ها و سطح اول نیز جهت دارندگان مدال های طلا اختصاص داده شده و ارائه تسهیلات برای هر سطح متفاوت است.

وی افزود: افراد مخترع در تمام رشته ها حتی اگر تحصیلات عالیه نداشته باشند می‌توانند تحت پوشش بنیاد نخبگان قرار گیرند.

رئیس بنیاد نخبگان کرمان همچنین گفت: فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد با معدل ۱۷ به بالا با ارائه مقاله قابل قبول می توانند عضو بنیاد علمی نخبگان شوند و ضمن اینکه با انتخاب طرح، آن را جهت خدمت سربازی ارائه کنند.

توکلی افزود: در استان کرمان قریب به ۱۷۰ هزار دانشجو در ۱۴۲ مرکز آموزشی در حال تحصیل هستند و دانشگاه علوم پزشکی کرمان جزو معدود دانشگاه های کشور است که دانشجویان زیادی را تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان دارد.

وی با اشاره به عضویت اساتید دانشگاه ها در بنیاد نخبگان گفت: اساتید دانشگاهی که دارای پنج امتیاز کلی، مقالات جهانی، سردبیری نشریه و همچنین ۳۰۰ امتیاز دانشگاهی باشند، می توانند تحت پوشش قرار گیرند.

رئیس بنیاد نخبگان استان کرمان همچنین با اشاره به جایزه علامه طباطبایی تاکید کرد: این جایزه به افراد برتر سرآمد دانشگاهی تعلق می‌گیرد و به واسطه آن می‌توانند چهره ماندگار کشور شوند.

توکلی با اشاره به عضویت نخبگان قرآنی در بنیاد گفت: در این زمینه نیز دو سری مسابقات جهانی در کشورهای عربستان(رشته حفظ) و مالزی(رشته قرائت) برگزار می‌شود و برگزیدگان آن تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان قرار خواهند گرفت.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc