خدمات

خدمات 3گام

موفقیت در آزمون را با برنامه‌ریزی منحصربه‌فرد 3گام به دست آورید.

برنامه‌ریزی منحصربه‌فرد 3گام با نظر مشاوران تخصصی خود به نحوی انجام می‌شود که کاربران بتوانند حداقل یک دور درس‌ها را مطالعه و 3 دور آن‌ها را مرور نمایند. در این روش برنامه‌ریزی، کاربران اطلاعات مطالعه خود را در اختیار مشاوران رتبه برتر 3گام قرار می‌دهند و مشاور بر مبنای این اطلاعات به نحوی برنامه‌ریزی می‌کند که کاربر بتواند منابع خود را حداقل یک دور مطالعه نموده و 3 دور مرور نماید.

مشاوری تخصصی و باتجربه را تا روز آزمون در کنار خود داشته باشید.

مشاوران 3گام، خود از رتبه‌های برتر آزمون هستند که علاوه برگذراندن دوره‌های تخصصی مشاوره و برنامه‌ریزی، توانسته‌اند در آزمون‌های شخصیت شناسی مشاوره نیز نمره‌های خوبی را کسب نمایند.

مشاوران 3گام این امکان را دارند که به طور کامل از عملکرد داوطلبان، هم در دروس مختلف بر مبنای اظهارات آن‌ها و هم در پیشرفت مطالعه، مطلع گردند و بر آن مبنا، در صورت نیاز، برنامه‌ریزی آن‌ها را تغییر دهند.

مهم‌ترین مزیت مشاوران 3گام نسبت به دیگر مؤسسات، استقلال آن‌ها از مؤسسات مختلف است که باعث می‌گردد بتوانند اطلاعات بهترین منابع و آزمون‌های آزمایشی در هر رشته را در اختیار داوطلبان قرار دهند.

فروشگاه تخصصی منابع آزمون

بخش ویترین 3گام، به کاربران بهترین منابع را در کنار خدمات 3گام ارائه میفروشگاه اینترنتی 3گام، به عنوان تخصصی ترین فروشگاه در زمینه انواع کنکور، خدمتی ارزنده در راستای تأمین منابع مورد نیاز داوطلبان آزمون می باشد. در این فروشگاه علاوه بر این که تمامی کتابهای موجود در زمینه های تخصصی معرفی و قابل خرید و ارسال می باشد، سعی شده است است تا گلچینی از بهترین منابع موجود را برای کسانی که نیازمند یک پک مطالعاتی جامع و کامل با توجه به شرایط زمانی و هدف خود هستند، نیز به طور کامل راهنمایی شوند و با دید آگاهانه و هوشمندانه منابع خود را به سهولت هر چه تمامتر تهیه کنند.

آخرین گام هوشمندانه، انتخاب رشته. تا تکمیل نهایی فرم همراه با 3گام باشید.

3گام در انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد روشی منحصربه‌فرد را ابداع نموده است که کاربران را تا تکمیل نهایی فرم انتخاب رشته همراهی می‌کند. این روش بر مبنای روش‌های پشتیبانی تصمیم‌گیری بنا نهاده شده است و بانک هوشمندی از اطلاعات را در مورد هر یک از انتخاب‌های داوطلب در اختیار وی قرار می‌دهد تا کاربر بتواند به‌راحتی تصمیم بگیرد.

موضوع انتخاب رشته در دیگر آزمون‌های سراسری به‌صورت حضوری و تلفنی توسط مشاوران تخصصی 3گام صورت خواهد پذیرفت.

هر نوع اطلاعاتی که در مورد رشته خود می‌خواهید را در 3گام بخوانید.

3گام، اطلاعات اولیه در مورد آزمون هر رشته را در بخش تخصصی آن منتشر ساخته است و داوطلبان می‌توانند به‌راحتی اطلاعات تخصصی رشته خود، اعم از اطلاعات دروس، آزمون، بازار کار و ...، را همراه با اخبار مربوط به رشته و نیز نکات مشاوران آن رشته را در صفحه اختصاصی مطالعه نمایند.