خدمات سازمانی

خدمات سازمانی

ارائه محصولات

3گام همواره در تلاش است بهترین خدمات و محصولات مؤسسات و ناشران همکار را به داوطلبان معرفی نماید، بخصوص در مورد کتاب‌هایی که به دست جوانان عزیزمان تألیف می‌گردد و در آن‌ها نوآوری‌های آموزشی بکار رفته باشد، این استقبال چند برابر می‌گردد. در همین راستا کلیه مؤسسات و ناشران گرامی که تمایل دارند خدمات و محصولات آن‌ها از طریق وب‌سایت 3گام نیز ارائه گردد، می‌توانند درخواست‌های خود را به ایمیل آدرس admin@3gaam.com و یا شماره نمابر 021-89785290 ارسال فرمایند. همچنین درصورتی‌که در موضوع ایمیل ارسالی و یا در ابتدای نامه ارسالی خود عبارت "درخواست ارائه محصول" را درج فرمایند، در رسیدگی به درخواست آنها تسریع به عمل خواهد آمد.

ملاحظات ارائه محصول:

  1. محصول (کتاب، جزوه، آزمون آزمایشی و ...) باید در زمان ارسال درخواست، آماده‌شده باشد و از طرف نمایندگان رسمی انتشارات یا مؤسسه در بازار ارائه‌شده باشد. بدیهی است به درخواست‌هایی که قرار است در آینده آماده شوند و یا از طریق نمایندگی‌های انتشارات تأیید نگردند، رسیدگی نخواهد شد.
  2. در راستای شفاف‌سازی برای داوطلبان گرامی کلیه محصولات و خدمات باید تأییدیه تیم مشاوران 3گام را به دست آورند تا در ویترین 3گام امکان عرضه را به دست آورند.

تبلیغات

3گام بر خود واجب می‌داند محصولات آموزشی که تبلیغ آن‌ها را به عهده می‌گیرد را ابتدا به تأیید مشاوران تخصصی خود برساند. بنابراین از کلیه همکاران گرامی که تمایل دارند محصولات خود را از طریق 3گام تبلیغ نمایند، خواهشمندیم جهت کسب اطلاعات کامل با شماره‌های دفتر مرکزی 3گام تماس حاصل فرمایند؛ و یا با ایمیل ads@3gaam.com مکاتبه فرمایند.

همکاران گرامی توجه داشته باشند تحت هیچ شرایطی اطلاعات کاربران 3گام (اعم از شماره تماس، ایمیل آدرس و ...) در اختیار آن‌ها قرار نخواهد گرفت.

در مورد تبلیغات غیر آموزشی نیز ظرفیت اطلاع‌رسانی درصورتی‌که محصول موردنظر با موازین قانونی و عرفی کشور مغایرت نداشته باشد وجود دارد.

نمایندگی

درصورتی‌که تمایل به اخذ نمایندگی فروش خدمات و محصولات 3گام در شهر خود را دارید لطفاً به نکات زیر توجه فرمایید:

  1. نمایندگان 3گام تنها امکان فروش خدمات آن را دارند و به‌هیچ‌وجه نمی‌توانند رأساً اقدام به مشاوره و برنامه‌ریزی برای کاربران نمایند.
  2. نمایندگان 3گام باید توانمندی و پشتکار لازم را در خود داشته باشند.
  3. نمایندگان 3گام باید فضای فیزیکی متناسب (فضایی تجاری، اداری یا آموزشی) در اختیار داشته باشند.
  4. حداقل 5 سال تجربه در حوزه‌های مرتبط با آموزش و یا کسب و کارهای اینترنتی مورد نیاز است.
  5. همچنین ایشان باید امکان ارائه تضامین مالی را داشته باشند.

درصورتی‌که ظرفیت همکاری متقابل را فراهم می‌بینید، می‌توانید با ایمیل آدرس jobs@3gaam.com مکاتبه فرمایید. لطفاً در موضوع ایمیل عبارت "درخواست نمایندگی" را درج فرمایید.