برای مطالعه خود، هوشـــــمندانه برنامه ریزی کنید .

انتخاب رشته کنکور زبانهای خارجی

تعداد بازدید 2705 دفعه

کسانی که از کودکی زبان خوانده اند و سر کلاسهای زبان رفته اند برای این رشته ها ایده ال هستند. انتخاب رشته برای این دسته چندان سخت نیست ولیکن گاهی پیش می آید که داوطلبان سایر گروهها رتبه های خوبی در این کنکور می آورند و رتبه نسبتا خوبی نیز در کنکور اصلی خود می آورند.

انتخاب رشته زبانهای خارجی
انتخاب رشته زبانهای خارجی

کسانی که از کودکی زبان خوانده اند و سر کلاسهای زبان رفته اند برای این رشته ها ایده ال هستند. انتخاب رشته برای این دسته چندان سخت نیست ولیکن گاهی پیش می آید که داوطلبان سایر گروهها رتبه های خوبی در این کنکور می آورند و رتبه نسبتا خوبی نیز در کنکور اصلی خود می آورند. بهتر است خیلی منطقی تر باشید. بازار کار رشته های زبانهای خارجی خوب است و از طرفی کسانی که یک زبان دیگر را به خوبی بلندند دیگر یک نفر حساب نمی شوند و حالا دو نفر شده اند. علاوه بر کمک به درک یک فرهنگ و کشور دیگر و همزبانی با آنها، وجود روابط نزدیک کشورها به همدیگر در دنیای مدرن امروز بازار کار این رشته ها را گسترش داده است.

زوری وارد این رشته ها نشوید. بدانید که قرار است از آموختن این رشته ها و گرفتن مدرک آنها چه کاری بکنید. قرار است یک نویسنده به زبانی دیگر باشید یا یک مترجم و یا یک فردی که دوست دارد بر روی بنیانهای زبان و آموختن انها به دیگران کمک کند. بدانید چه می خواهید تا بهترینها را انتخاب کنید. در این مسیر مشاوره کسانی را که می توانند از لابلای حرفهای شما بفهمند که چه می خواهید و چه چیزی با توجه به ذهن شما به درد شما می خورد بسیار چاره ساز خواهد بود.

 

مشاوره حضوری انتخاب رشته

 

مشاوره تلفنی انتخاب رشته

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

 

بیشتر بخوانید:

انتخاب رشته کنکور سراسری سال 95

نرم افزار مجازی و  آنلاین کنکور سراسری

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد