برای مطالعه خود، هوشـــــمندانه برنامه ریزی کنید .

انتخاب رشته کنکور انسانی

تعداد بازدید 435 دفعه

وکیل، روانشناس و حسابدار و مدیر، شغلهای مورد علاقه داوطلبان علوم انسانی شده است. اما در کنار این رشته ها، رشته هایی وجود دارد که کمتر به چشم می آیند ولیکن آینده خوبی را از خود نشان می دهند. ر

انتخاب رشته علوم انسانی
انتخاب رشته علوم انسانی

وکیل، روانشناس و حسابدار و مدیر، شغلهای مورد علاقه داوطلبان علوم انسانی شده است. اما در کنار این رشته ها، رشته هایی وجود دارد که کمتر به چشم می آیند ولیکن آینده خوبی را از خود نشان می دهند. رشته هایی مانند علوم سیاسی، علوم اجتماعی، روابط عمومی و چند رشته دیگر. بنابراین اگر به سودای وکالت و روانشناسی و مدیریت و حسابدار و مدیر مالی نرسیدید، دست کم رشته هایی را انتخاب کنید که با ذات فکری شما نزدیک تر هستند. کسی که تحلیل اجتماعی و سیاسی خوبی دارد و توانایی نقد دارد باید به سراغ رشته های مشابه با ذهنیت خود برود. پزشکی را می شناسم که همیشه می گوید من باید علوم سیاسی می خواندم. مهندسی را می شناسم که اعتقاد دارد در مدیریت ایده های نوینی دارد و از مهندس شدن خود پشیمان است. حال که شما این شانس را دارید که در سنین پایین مرد یا زن آرزوهای یک نفر دیگر باشید قدر این فرصت را بدانید.

با کسی مشاوره کنید که بتواند ذهنیت شما را بخواند و بتواند شما را به ریشه ذهنیتان برساند و بهترین انتخاب را به شما پیشنهاد دهد. عجولانه و احساسی انتخاب رشته نکنید.

 

مشاوره حضوری انتخاب رشته

 

مشاوره تلفنی انتخاب رشته

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

 

بیشتر بخوانید:

انتخاب رشته کنکور سراسری سال 95

نرم افزار مجازی و  آنلاین کنکور سراسری

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
  • تصویر فرد

    فاطمه انصاري‏ - ۲۳م مهر ماه۹۵ نظر داد

    باسلام مخواستم ثبت نام نیمه متمرکز دبیر هنر کنم واسه انتخاب نمیدونم چطور کنم بی زحمت راهنمایی واسه دانشگاه برم 95

  • تصویر فرد

    پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م مهر ماه۹۵ نظر داد

    واقعا متوجه سوالتون نشدم

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد