برای مطالعه خود، هوشـــــمندانه برنامه ریزی کنید .

تقارن شیمی معدنی

avatar

تقارن شیمی معدنی

اشکان دوستی در تاریخ دو شنبه ۲۱ دی

با سلام و آرزوی موفقیت برای همه دوستان.
می خواستم بپرسم که روش خاصی برای خوندن فصل تقارن شیم یمعدنی وجود داره که بشه تستهاشو زد؟ من پردازش رو خوندم و جزوه دکتر یوسفی رو هم خوندم ولی باز هم متوجه نشدم و اصلا نمی تونم تستاشو بزنم. چون این فصل خیلی مهمه می خوام اون دوستانی که توی این فصل قوی هستند و می تونند تستاشو بزنند بگن که چجوری خوندند و از روی چی؟

 • avatar

  مولود حسینی در تاریخ دو شنبه ۲۱ دی

  منم کلی واسه این فصل وقت گذاشتم ولی به نظرم اصلا ارزششو نداره. کلا به این نتیجه رسیدم که دو بعدی فکر می کنم. جزوه محمدنژاد 500 صفحه مثال و تمرین داره واسه تقارن که من نخوندم. چون واقعا دیدم ارزششو نداره.

  • avatar

   آرش در تاریخ چهار شنبه ۲۳ دی

   پارسال هم که شرکت کردم تقارن رو نخوندم و گذاشتم کنار. البته اونایی هم که خونده بودند چندان نتونسته بودند تستاشو بزنند. امسال که برای بار دوم دارم شرکت می کنم از روی جزوه محمدنژاد یک دور خوندم تقارن رو ولی هر چی خوندم یادم رفته. به نظر من اگه یک نفر کل مثالها و تمرینات جزوه محمدنژاد رو حفظ کنه می تونه تستاشو بزنه ولی خیلی زیاده.

 • avatar

  نظری در تاریخ چهار شنبه ۲۳ دی

  به نظر من مشکل فقط تو گروههای نقطه ای یه. من واسه معدنی سر کلاس می رم و برای تقارن کلی تست تمرین کردیم و خیلی خوب تست می زدم ولی حدود یک ماهه که کلاسم تموم شده الان که رفتم تستاشو بزنم دیدم گروههای نقطه ای رو فراموش کردم. دوباره دارم اونا رو می خونم. فکر کنم اگه چند دور گروههای نقطه ای رو بخونیم میشه تستاشو زد.