بیوشیمی بالینی

avatar

بیوشیمی بالینی

Zoha در تاریخ یک شنبه ۲۷ خرداد

سلام ببخشید من امسال سال اخر زیست گیاهی هستم و بخاطر اینکه ۲۵سالمه دوست ندارم یه سال دیگه برا ارشد بخونم و دوست دارم انشالله سال ۹۸قبول شم لطفا اگه ممکنه راهنماییم کنید
من برام بازار کار و راحتی قبول شدن مهمه لذا میخام بدونم از بین رشته بیو شیمی بالینی و میکروب کدوم برامن با شرایطی که گفتم بهتره؟
و اینکه ایا بازار کار برا منی که کارشناسی زیست گیاهی هستم و کسی که علوم ازمایشگاه خونده و ارشد بیوشیمی بالینی یا میکروب قبول شه فرق داره؟
من نمیتونم کلاس برم و فقط شاید ازمون شرکت کنم
میخام خودم بخونم انشالله
بنظرتون میتونم بیوشیمی قبول شم با خوندن یا میکروب راحتتره؟
خاهشا راهنمااییم کنید جای دیگه پرسیدم جواب جامعی دریافت نکردم
سپاس

 • avatar

  خانم حاجی محمدی در تاریخ چهار شنبه ۱۰ مرداد

  هردو ی این رشته ها قبولی سختی دارن ولی میکروب قبول شدن نسبت به بیوشیمی قبول شدن آسون تره .بازار کار برای شما و بچه های علوم آزمایشگاهی از این لحاظ متفاوته که شما میتونید تو بخش تک رشتهه ی مخصوص به خودتون در آزمایشگاه مشغول به کار شید و بچه های علوم آزمایشگاهی در تمامب بخش های آزمایشگاه توانایی کار کردن ددارند .

 • avatar

  طیبه زارعی در تاریخ یک شنبه ۲۹ اردیبهشت


  قبولی در هردو رشته سخت ولی با تلاش امکان پذیر است چرا که نیمی از قبولیهای کنکور را کارشناسیهای علوم پایه به خود اختصاص داده اند.
  نکته اول انتخاب رشته با توجه به علایق خود است.
  اما شخصی که کارشناسی علوم آزمایشگاهی دارد موقعیت شغلی بهتر و جذب راحتتری را خواهد داشت.
  شما با برنامه ریزی منظم و انتخاب درست منابع در عین حال استفاده از کانالهای مجازی و تلگرامی قادر به موفقیت در هردو رشته خواهید بود .
  اما بیوشیمی بالینی بازار کار گسترده تری دارد.