مشاوره

avatar

مشاوره

عادل احمدیان در تاریخ یک شنبه ۳ اردیبهشت

با سلام. ببخشید من دانشجوی کارشناسی رشته ی علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان و ترم آخر می باشم. برای ادامه تحصیل واسه ارشد اصلا هیچ علاقه ای به گرایش های این رشته ندارم. تنها علاقه من به زبان انگلیسی هستش و قصد دارم ارشد آموزش زبان انگلیسی رو بخونم. پایه ی زبانم هم تا حدی خوبه ولی نه زیاد. بنظر شما دقیقا باید چیکار کنم تا پایه م را قوی تر کنم؟
چه منابعی مورد نیاز هست برای ارشد آموزش زبان انگلیسی؟
با توجه به اینکه بنده متعهد به خدمت در آموزش و پرورش هستم و شاغلم و ادامه تحصیل در مقطع ارشد واسه سال های اول که میریم سر کار از سوی آموزش و پرورش با مخالفت رو به رو می شود لذا به نظر شما چطوری و طی چه مدت زمانی با این شرایط میتوانم خود را برای ارشد آماده کنم؟منظورم این هست با توجه به اینکه شاغلم چجوری برنامه ریزی کنم تا بتونم بخونم؟
با تشکر

  • avatar

    فاطمه قنبرپور در تاریخ شنبه ۱۶ اردیبهشت

    سلام . من امسال یعنس سال 96 امتحان ارشد آموزش زبلن رو دادم و برای دروس تخصصی من از کتاب های مدرسان شریف استفاده کردم. شما هم بهتره کتاب های این موسسه یا موسسه های دیگه مثل پارسه یا پوران پژوهش و یا ماهان و ... تهییه کنی و اونا رو فقط بخونی. من فقط درس آزمون سازی و زبان شناسیو خوندم یعنی دو تا از کتاب های این مجموعه. و تونستم تقریبا به اکثر سوال های این درسا پاسخ بدم. درس روش تدریس درسیه که خیلی زمان میبره چون واقعا زیاده . الانم ئو سه سالی هست که در بخش تخصصی تعداد سوال های تخصصی این دروس به یه اندازست یعنی از هر کدوم 20 تا میاد. به نظرم اگر روی زبان عمومی و درس ازمون سازی و زبان شناسی تمرکز کنید میتونید نتیاج خوبی بگیرید البته من هنوز تا خرداد باید منتظر بمونم تا ببینم نتیجه میگیرم یا نه.