قبولی

avatar

قبولی

سامان در تاریخ شنبه ۲۵ اردیبهشت

سلام وقت بخیر این درصد ها دانشگاه دولتی قبول میشم در رشته مدیریت صنعتی ترجیحا روزانه تئوری 40 درصد الگو اسلامی 48.88 اقتصاد 26.67 تولید 13.33 بقیه دروس سفید .... سوال دوم اینکه کدام دانشگاه بر فرض قبولی در دولتی روزانه یا شبانه شانس قبولی دارم با توجه به افزایش گرایش در رشته مدیریت صنعتی ممنون میشم پاسخ بدید


 • avatar

  سیما میناوند در تاریخ شنبه ۲۵ اردیبهشت

  سلام
  وقت شما هم بخیر.
  بله شانس قبولی روزانه و شبانه رو دارید.
  البته روزانه تهران براتون بسیار سخت خواهد بود ولی شهرستانها و دانشگاههای درجه دو رو شانس دارید. اگر واقعا خیلی خوش شانس باشید شانس شبانه های تهران رو هم دارید.
  با آرزوی موفقیت

  • avatar

   سامان در تاریخ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت

   سلام مجدد خدمت مشاور عزیز چند ابهام برای من وجود داره ... میانگین درصد های من 16% معدل کارشناسی من 15.37 هست ازطریق تخمین رتبه ماهان حدود پیش بینی رتبه 1400تا 3000 و از طریق بررسی و در صد های اعلام شده از بین 1214 نفر شرکت کننده در سایت خانه مدیریت زیر نظر دکتر مسعود یگانه 167 نفر زیر شاخه مدیریت صنعتی بودن و بالاترین میانگین ثبت شده در رشته صنعتی 52% بوده وبا توجه به درصد های وزنی هر درس که میانگین بدست امد فقط نحوه محاسبه معدل موثر متوجه نشدم ایا معدل 15.37 حساب میکنن یا خیر براساس شاخص های دیگه هست و میدونم متن طولانی شد با تمام این موارد ذکر شده ایا من دانشگاه دولتی روزانه و شبانه (اولویت روزانه) قبول میشم یا خیر اینکه گفتید شانس قبولی در هردو هم روزانه و شبانه دارید گفتید بر حسب احتمال گفتید ؟؟ امکان داره در هیچ کدوم قبول نشم ... ممنون میشم پاسخ بدید

 • avatar

  سیما میناوند در تاریخ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت

  نحوه تاثیر معدل موثر به این حالته که هر معدلی که داشته باشید به شرط تغییر رشته ای نبودن ضربدر عدد 100 میشه و با تراز نمره کلتون جمع میشه. مثلا الان با این معدل شما 1500 تا از تراز معدل رو به دست میارید که به تناسب اعتبار دانشگاه احتمال خوردن ضریب بالاتر و یا پایین تر وجود داره.
  خدمتتون گفتم که شانسشو دارید. دلیل این امر هم اینه که انتخاب رشته مدیریت به دلیل این که گرایشهاش و سلیقه بچه هاش خیلی متفاوته خیلی پیچیده است. ممکنه افراد بالای دست شما در رتبه تمایلی به گرایش و یا دانشگاه خاصی نداشته باشند و همین باعث میشه تا دائما جا برای رتبه های بالاتر در مسیر قبولی روزانه باز بشه.
  در واقع به شدت به طیف علاقه مندی داوطلبا بستگی داره. قطعا اگه همه بخوان مدیریت صنعتی بزنند شما شانسی نخواهید داشت ولیکن خودتون هم می دونید اینطور نیست و خیلیها گرایشهای دیگه ای رو دوست دارند.

  • avatar

   سامان در تاریخ جمعه ۲۸ خرداد

   با عرض سلام خدمت مشاور گرامی من در سه رشته مدیریت صنعتی با رتبه 1917 در سهمیه و 1943 بدون سهمیه در رشته مدیریت فناوری اطلاعات در سهمیه 2391 بدون سهمیه2432 در رشته مدیریت تکنولوژی در سهمیه 1733 و بدون سهمیه 1760 رتبه بدست امد مجاز به انتخاب رشته در دوره روزانه شدم احتمال قبولی در دانشگاه رشت 10 نفر ظرفیت یا شاهرود 12 نفر یا قزوین 13 نفر یزد 6 نفر یا بندر عباس 8 نفر در گرایش تولید در عملیات وجود داره بقیه دانشگاه ها در این گرایش با توجه به ظرفیت و رتبه من احتمال قبول شدن کم یا محال میدونم با توجه به انتشار دفترچه انتخاب رشته به نظر شما من امکان قبولی در این دانشگاه ها و یا دانشگاهای دیگه در دوره روزانه رو دارم حدال امکان نام دانشگاهای دیگه که شانس دارم ذکر کنید ... در رشته مدیریت تکنولوژی که بیشتر دانشگاهای ارائه دهنده در تهران وحود دارد ایا امکان قبولی دارم یا خیر..ایا شبانه دانشگاه های پایتخت اعتبار بیشتری نسبت به روزانه شهرستان ها دارد در اینده تحصیلات تکمیلی برای دکترا و بازار کار تاثیر گذار هست و امکان قبولی در نوبت دوم در دانشگاهای پایتخت دارم با توجه به این رتبه ها در سه گرایش که اولیت من تولید و تکنولوژی هست طبق معمول تعداد سوال ها ی من زیاد شدم ممنون میشم به سوالات من پاسخ بدید چون وقت زیادی تا انتخاب رشته باقی نمونده این سوالات برای ادم به وجود میاد ...

 • avatar

  پشتیبانی 3گام در تاریخ جمعه ۲۸ خرداد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر