منابع آموزشی

avatar

منابع آموزشی

النا در تاریخ چهار شنبه ۱۹ آبان

با سلام و تشکر زیاد بابت سایت عالیتون و پاسخ دهی مناسبتون، من کارشناسی ارشد ریاضی هستم و میخوام ارشد حسابداری شرکت کنم برا سه درس مالی و صنعتی و حسابرسی هم کتابای مروری جامع دکتر نوروش رو تهیه کردم هم کتابهای مدرسان رو، الان یک هفته اس شروع کردن به خوندن کتابهای مرور جامع میترسم وقت کم بیارم آخه مطالبش سنگنیه حالا میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که آیا به نظرتان کار درستیه این سه تا درس رو کلا از روی کتاب های مدرسان بخونم ؟؟؟آخه مدرسان برام روون تره ، و اینکه با خوندن مدرسان میتونم درصد خوبی برای سه تا درس بزنم آخه میخوام تهران بیارم؟؟؟

 • avatar

  فرشاد رسولی(مشاور تخصصی 3 گام) در تاریخ پنج شنبه ۲۰ آبان

  سلام. تشکر.
  مالی و صنعتی شما از روی مدرسان بخونید ولی حسابرسی از مرور جامع. این بهترین ترکیب برای شماست. توصیه می کنیم چون رشته ریاضی بودید باز هم تمرکز روی ریاضیات کنید که تاثیر وحشتناکی این درس در کنکور حسابداری دارد. در این حالت حتما تهران میارید. موفق باشید.

  • avatar

   النا در تاریخ شنبه ۲۲ آبان

   سپاس فراوان بابت پاسخ دهی، فقط یه سوال دیگه من الان شروع به خوندن مالی کردم بعد میخوام صنعتی بخونم بعد هم حسابرسی در کنار اینها هم ریاضی و آمار رو بخونم و خلاصه هایی که از این سه درس مالی و صنعتی کردم به نظرتان درسته؟؟

  • avatar

   فرشاد رسولی در تاریخ یک شنبه ۲۳ آبان

   سلام. اگر مبحث خوب فهمیدید حتما خلاصه خوبی داشته اید.اگرخوب نفهمیدید مدرسان دوباره بخونید. اگر باز هم سوال داشتید رایگان در سایت ثبت نام کنید تا با هم مشاوره داشته باشیم.فرشاد رسولی (مشاور تخصصی 3 گام)

 • avatar

  رامین در تاریخ جمعه ۲۱ آبان

  خانوم محترم طرز فکر شما غلطه!
  بر فرض شما دانشگاه تهران قبول شدی ولی وقتی با مفاهیم اصلی آشنایی نداری اونجا گیر میکنی!
  ب نظر من کتاب مرور جامع لازمه ولی حتی کافی نیس!