فاند دکتری با توجه به دانشگاه

avatar

فاند دکتری با توجه به دانشگاه

حسین در تاریخ دو شنبه ۶ اردیبهشت

سلام . سوال من مربوط به بعد از قبولیه ارشده زمانی که میخوایم انتخاب محل دانشگاه کنیم . خواستم بدونم اگه برای فاند دانشگاه خارج از کشوردوره دکتری حسابرسی برنامه ریزی کرده باشم و مقالات خارجی و تجربه کار حسابرسی و تدریس داشته باشم ، ومعدل بالای 18 ارشد علامه طبابایی باشم ، از اونجا که دانشگاه علامه تو رتبه بندی جدید جایگاه چشم گیری نداره ، چقدراحتمال پذیرفته شدن از سوی دانشگاه مقصد ممکن هستش ؟

 • avatar

  حسین ظفرقندی در تاریخ سه شنبه ۷ اردیبهشت

  سلام.
  با این شرایطی که شما دارید قطعا گرفتن فاند یا همون اپلای با اسکالرشیپ براتون مقدوره. فقط یه نکته خیلی مهمی که در این زمینه وجود داره نمره زبان شما خواهد بود که بسته به دانشگاه مقصدتون یا باید آیلتس یا تافل رو شکرت کنید و بسیار تاثیرگذار خواهد بود یعنی هر قدر نمره تون نسبت به نمره معیار دانشگاه مقصد بالاتر باشه مسیر براتون هموارتر میشه. بنابراین دانشگاه مبدأ که علامه هست چندان مشکلی رو برتون ایجاد نخواهد کرد با توجه به رزومه ای که از خودتون گفتید.

 • avatar

  جوادی در تاریخ سه شنبه ۷ اردیبهشت

  به مواردی که دوست خویمون آقای ظفرقندی اشاره کردند باید این نکته رو هم اضافه کنم که توصیه نامه اساتید معتبر و معروف علامه هم در کنار نمره زبان خیلی به شما کمک می کنه و عملا مسیر رو خیلی براتون راحت تر می کنه.