برای مطالعه خود، هوشـــــمندانه برنامه ریزی کنید .

کمک

avatar

کمک

پریا در تاریخ شنبه ۱۰ مهر

سلام من ارشد مدیریت دارم و دوباره می خوام ارشد حسابداری شرکت کنم و رشته لیسانسم غیر مرتبط با این دو رشته است . اگر از الان شروع کنم با توجه به عدم آشنایی با رشته حسابداری میتوانم روزانه تهران قبول شوم ؟ به نظرتان پک حرفه ای بهتره یا پک رتبه برتر واسه من که خانه دار هستم . ممنونم که کمکم می کنید .

 • avatar

  مشاور تخصصی در تاریخ یک شنبه ۱۱ مهر

  سلام. بله شانس قبولی دارید. باید حداقل روزی 8 ساعت مطالعه داشته باشید و برای درس حسابداری مالی فقط کار سختی دارید که اگر بتونید با ریاضی و زبان و صنعتی جبرانش کنید زیاد جای نگرانی نداره. بهتره از پک رتبه برتر استفاده کنید و برنامه ریزی خاص خودتون رو هم تهیه کنید.

  • avatar

   پریا در تاریخ دو شنبه ۱۲ مهر

   ممنون از شما فقط لطف کنید بفرمایید میتوانم بین پک حرفه ای و برتر برخی منابع رو به صورت مشترک تهیه کنم ؟ به نظرتون برای شروع ، ترتیب مطالعه دروس حسابداری مالی ، صنعتی و حسابرسی به چه شکله و کدوم پیش نیاز اون یکیه ؟ آیا نیازی هست اصول حسابداری رو هم مطالعه کنم ؟ چون من اصلا حسابداری بلد نیستم نیاز به کمک دارم و حتما هنگام تهیه پک کتاب ها از مشاوره تخصصی استفاده میکنم فقط الان یه راهنمایی بفرمایید از سردرگمی در بیام

 • avatar

  مشاور تخصصی در تاریخ سه شنبه ۱۳ مهر

  سلام. بله می تونید به صورت مشترک هم تهیه کنید.
  اولویت خوندن با درس مالی و بعد صنعتی و در انتها حسابرسیه. باید اصول حسابداری رو بخونید تا بتونید حسابداری مالی رو درک کنید.