برای مطالعه خود، هوشـــــمندانه برنامه ریزی کنید .

برنامه 3گام

avatar

برنامه 3گام

سپیده در تاریخ دو شنبه ۲۱ دی

من تازه عضو سیستم شدم ولی تو سیستم زده برنامه تا 6 بهمن رایگانه. توی شخصی سازی هم یه سری طرح رو برای ادامه برنامه ریزی زده. من چند تا سوال برام پیش اومده. اول این که قبل از این تاریخ هم میشه یکی از طرحها رو انتخاب کرد و در اون حالت چی میشه؟ اگه طرح حرفه ای که از همه ارزونتره رو انتخاب کنم فرقش با اون طرحهای دیگه چیه؟ منظورم تو نوع برنامه یرزی یه؟ آخه تو هر سه تاش برنامه ریزی هست ولی نگفته که فرقشون چیه!
سوال بعدی این که کسایی که از این برنامه دارند استفاده می کنند چه طرحی رو انتخاب کردند و راضی هستند یا نه؟

 • avatar

  قاسم صالح آبادی در تاریخ سه شنبه ۲۲ دی

  من از مهر ماه دارم از این سیستم استفاده می کنم. فوق العاده ترین قسمتش اینه که مشاورش اصلا اجازه نمی ده یک روز هم درس نخونی. دائما انگیزه میده و می گه که چی کار کنی و چی کار نکنی. من اول که می خواستم بخرم می گفتم خب برنامه رو که خودمم می تونم بچینم ولی نمی دونم چی کار کنم که اجراش کنم. تازه بعدش فهمیدم که اصلا برنامه چیدن رو هم بلد نبودم. خدا خیر بده به آقای افشار من تابستون کلی دور خودم چرخیدم ولی هیچ کاری نکردم ولی از مهر ماه استارت زدم و تا الان هم خوب دارم می خونم. من از طرح استراتژیکش استفاده کردم ولی انقدر خوب آنلاین ساپورت می شم که خیالم راحته. من که راضیم و امیدوارم با یه نتیجه خوب زحمتهای آقای افشار رو جبران کنم.
  به همه پیشنهاد می دم که استفاده کنند. اگه ناراضی بودند هر چی خواستند به من بگن.

 • avatar

  یاسمن ناصری در تاریخ سه شنبه ۲۲ دی

  این سیستم عالیه. اینو واقعا واسه تبلیغات نگفتم. خواستم دینم رو به این سیستم ادا کنم. هزار بار متشکرممممممممممممممممممممممممممممممممم.

  • avatar

   نیما فردوست در تاریخ چهار شنبه ۲۳ دی

   کاملا موافقم این سیستم فوق العاده است.