ظرفیت ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

avatar

ظرفیت ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

س در تاریخ چهار شنبه ۱۰ شهریور

سلام
برای گرایش زبان و ادبیات انگلیسی از طریق سه گام انتخاب رشته کرده بودم و کد رشته 13725 قبول شدم(روزانه دانشگاه الزهرا). طبق دفترچه سنجش این کد رشته برای گرایش ادبیات انگلیسی اعلام شده بود. اما هرچه جستجو می کنم، می بینم که دانشگاه الزهرا پیش از این فقط در گرایش آموزش زبان انگلیسی در مقطع ارشد پذیرش داشته... شک دارم که آیا اشتباه انتخاب رشته کرده ام؟ یا دانشگاه الزهرا امسال برای گرایش ادبیات انگلیسی در مقطع ارشد ظرفیت جدید باز کرده؟ چرا هیچ اطلاعیه و خبری هیچ جا در این مورد منتشر نشده؟

 • avatar

  حسنی در تاریخ چهار شنبه ۱۰ شهریور

  سلام. دانشگاه الزهرا این گرایش رو داره و با همین کد هم داره. تو انتخاب رشته 3گام هم همه کد رشته ها به روز رسانی شدند و دقیقا منطبق با دفترچه سازمان سنجش بودند. حتی در دو مرحله این به روز رسانی انجام شد یک بار برای دفترچه جدید و یک بار برای اصلاحیه دفترچه که اومد و بدون حتی 1 درصد خطاا همه کد رشته ها رو به روز رسانی کرد. احتمال این که اشتباه کرده باشید هست. حالا سوالی که دارم اینه که شما گرایش زبان و ادبیات انگلیسی رو دوست داشتید؟ چون اگر رتبه تون به اموزش الزهرا بخوره می تونید تغییر گرایش بدید و درخواست رو بدید و منتظر تایید کمیسیون الزهرا باشید فقط باید وایسید تا نتایج کامل انتخاب رشته تون که آبان ماه میاد بیاد و اگر اورده باشیدش می تونید برای تغییر گرایش اقدام کنید.

  • avatar

   س در تاریخ چهار شنبه ۱۰ شهریور

   من قطعا ادبیات انگلیسی رو می خوام و نگرانی ام هم دقیقا از همین بود که مبادا آموزش قبول شده باشم. پس مشکلی نیست. متشکرم که جواب دقیق و مفصل دادین.