برای مطالعه خود، هوشـــــمندانه برنامه ریزی کنید .

انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری کارشناسی ارشد 96

تعداد بازدید 75135 دفعه

از آنجایی که در انتخاب رشته کارشناسی ارشد همواره یک سری سوال برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته وجود دارد سعی داریم در این مطلب به برخی از این سوالات پاسخ دهیم.

امسال با توجه به ادغام آزمون دانشگاه آزاد و سراسری کارشناسی ارشد سال 96، یکی از اصلی ترین سوالات داوطلبان در رابطه با انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی سال 96 در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد یک نرم افزار رایگان آماده کرده ایم که از لینک زیر می توانید، وارد نرم افزار شوید.

 

ثبت نام برای دریافت برنامه ریزی

 

جهت دانلود دفترچه کامل انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سال 96 با تمامی تغییرات و اصلاحیه ها روی لینک زیر کلیک کنید.

 

دانلود دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

 

همچنین جهت دانلود دفترچه اصلاحیه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 و کدرشته های جدید اضافه شده کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

دانلود اصلاحیه شماره یک و کد رشته های اضافه شده کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

 

براساس آخرین اصلاحیه، همه کد رشته های حذف شده دانشگاه آزاد به دانشگاه آزاد بازگردانده شد. 2902 کد رشته جدید اضافه شده است. به محض آماده شدن اصلاحیه نهایی دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 می توانید از همین جا فایل نهایی را دانلود کنید.

 

دانلود اصلاحیه نهایی دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

 

در نظر گرفتن شانس قبولی با توجه به رتبه ها و محل قبولی داوطلبان سال 95 در مقطع ارشد آزاد، زیاد به درد تعیین شانس قبولی ارشد آزاد 96 نمی خورد و به همین دلیل در جریان مشاوره ها و مقالات منتشره برای ارشد دانشگاه آزاد 96 براساس تحلیل رتبه ها و توزیع رتبه ها در دانشگاههای سراسری و پیام نور و غیرانتفاعی و مقایسه این دانشگاهها با دانشگاه آزاد انجام می شود.

به عنوان مثال اگردانشگاه سراسری روزانه در سال گذشته در رشته یا گرایشی تا رتبه 500 پر شده است، احتمال این که دانشگاههای آزاد بسیار معتبر مثل دانشگاه آزاد علوم تحقیقات با رتبه ای حدود 700 قبول شود و شانس قبولی در ارشد دانشگاه آزاد علوم تحقیقات بدین ترتیب باید پیش بینی شود.

 

کانال انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 

در انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 96 نیز به موارد زیر توجه نمایید:

از آنجایی که در انتخاب رشته کارشناسی ارشد همواره یک سری سوال برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته وجود دارد سعی داریم در این مطلب به برخی از این سوالات پاسخ دهیم.

فهرست سوالات:

1- شهریه

2- نوع دوره تحصیلی

3- شیوه تحصیل

4- خوابگاه

5- وام

6- سهمیه شاگرد اولی

7- سهمیه های خاص

8- کارنامه

 

ثبت نام برای دریافت برنامه ریزی

 

 

یکی از اصلی ترین سوالات، تفاوت بین شهریه ها بسته به نوع دوره و نوع دانشگاه یکی دیگر از سوالاتیست که داوطلبان دارند.

 

هر ساله بین 15 الی 25 درصد افزایش شهریه نسبت به سال گذشته داریم. دانشگاههای سراسری تا سقف 15 درصد و دانشگاههای پیام نور تا سقف 20 درصد و دانشگاههای غیرانتفاعی تا سقف 25 درصد افزایش شهریه دارند.

 

شهریه دوره روزانه: هیچ شهریه ای از شما بابت تحصیل اعم از متغیر یا ثابت دریافت نخواهد شد.

شهریه دوره نوبت دوم یا شبانه: در این حالت از شما شهریه ثابت و متغیر دریافت خواهد شد که در دانشگاههای بزرگ و معتبر که مدیریت آنها بر عهده هیئت امنای دانشگاه می باشد، شهریه ها را خود دانشگاه تعیین می کند. سایر دانشگاهها براساس مصوبه باید شهریه را اخذ نمایند.

در مورد دانشگاههای تهران، شریف، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، امیر کبیر، تربیت مدرس، خوارزمی، خواجه نصیر، علم و صنعت، فردوسی مشهد، تبریز، اصفهان، صنعتی اصفهان، شیراز و صنعتی شیراز:

به ازای هر ترم حداقل 2،500،000 تومان و حداکثر 3،200،000 تومان

سایر دانشگاهها:

به ازای هر ترم حداقل: 1،900،000 تومان و حداکثر 2،500،000 تومان

جزئیات دقیق شهریه های ثابت، متغیر و هزینه واحدهای نظری و عملی پایان نامه در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 95 و طی مشاوره های حضوری و تلفنی اعلام و ارسال خواهد شد.

شایان ذکر است که گروههای علوم انسانی کمترین شهریه و گرههای علوم پایه و فنی مهندسی بیشترین شهریه را دارند.

شهریه دوره نیمه حضوری:

تقریبا معادل 60% شهریه دوره های شبانه تعیین خواهد شد.

در واقع دوره ای ارزانتر از دوره شبانه خواهد بود و گاهاً برخی دانشگاهها مبلغی بسیار پایین تر از 60 درصد اعلام شده را دریافت می کنند تا بتوانند ظرفیت دانشگاه را در این دوره پر نمایند. در مجموع بسیار ارزانتر از دوره شبانه خواهد بود.

 

کانال انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 

شهریه دوره های مجازی دولتی:

به ازای هر ترم حداقل 1،700،000 تومان و حداکثر 2،300،000 تومان. اطلاعات بیشتر را در مشاوره های حضوری و تلفنی دریافت خواهید کرد.

شهریه پردیس های خودگردان:

بسته به نوع دانشگاه این شهریه ها بسیار متفاوت است ولیکن می توان گفت که در دانشگاهی مانند تهران این هزینه برای رشته های انسانی در کل دوره مبلغی بالغ 16 تا 17 میلیون تومان و برای رشته های فنی مهندسی و علوم پایه برای کل دوره حدود 20 تا 25 میلیون تومان خواهد بود.

با کاهش رتبه دانشگاه این مبالغ در کل دوره به 10 تا 15 میلیون تومان سقوط می کنند.

شهریه دانشگاههای پیام نور:

با توجه به افزایش 15 درصدی، به ازای هر ترم حداقل 1،700،000 تومان و حداکثر 2،100،000 تومان خواهد بود.

شهریه دانشگاهها و موسسات غیر انتفاعی:

به ازای هر ترم حداقل 2،200،000 تومان و حداکثر 2،600،000 تومان

شهریه دوره مجازی غیر انتفاعی:

به ازای هر ترم حداقل 1،500،000 تومان و حداکثر 2،000،000 تومان

اینکه با توجه به این شهریه ها و کیفیت رشته و گرایش و دانشگاه، چگونه اولویت بندی کنیم می توانید از دو سرویس کاملا تخصصی و آنالیز شده 3گام در انتخاب رشته کارشناسی ارشد استفاده نمایید.

 

مشاوره های تلفنی و حضوری

 

یکی از این سوالات تفاوت بین دوره های مختلف تحصیلی در کارشناسی ارشد می باشد. این دوره ها به قسمتهای زیر طبقه بندی می شود:

 1. دوره روزانه: بهترین حالت قبولی در کارشناسی ارشد این دوره می باشد که از شما هیچ شهریه ای برای تحصیل دریافت نمی شود و عملا تحصیل شما رایگان خواهد بود. پس از اخذ مدرک در این دوره، شما تعهد خدمت در کشور را خواهید داشت که به ازای هر ترم تحصیلی می بایست یک سال تعهد خدمت داشته باشید. کسانی که تصمیم دارند برای دکترا برای خارج از کشور اقدام کنند باید هزینه این تعهد را بدهند و یا به قولی مدرک خود را آزاد کنند تا امکان ترجمه و ارسال مدارک برای دانشگاههای خارج از ایران فراهم گردد.
 2. دوره نوبت دوم یا شبانه: در مدرک شما قید نمی شود که در دوره شبانه یا نوبت دوم پذیرفته شده اید و عیناً مدرک دوره روزانه به شما تعلق می گیرد با این تفاوت که شما باید شهریه تحصیل در دانشگاههای سراسری را پرداخت کنید. از آنجایی که شما هزینه تحصیل را پرداخته اید، تعهدی برای خدمت در کشور به ازای ترم های تحصیلی خود نخواهید داشت.
 3. نیمه حضوری: مشابه دوره دانشگاه پیام نور می باشد که متولی آن، دانشگاههای سراسری هستند و کلاسهای چندانی تشکیل نمی شود و به صلاحدید دانشگاه دروس به صورت خودخوان و یا به صورت کلاسهای رفع اشکال و غیره تشکیل می شود  و در مدرک عنوان نیمه حضوری قید می شود.
 4. مجازی دولتی: این دوره به صورت آنلاین در مقطع کارشناسی ارشد برگزار می شود و نیازی به حضور فیزیکی شما در کلاس درس نیست و عملا کلاسها را به صورت آنلاین و در منزل شرکت خواهید کرد. در مدرک شما عنوان دوره مجازی قید خواهد شد.  امتحانات شما نیاز به حضور فیزیکی شما در محلی که دانشگاه تعیین خواهد کرد، دارد.
 5. پردیس خودگردان: برخی از دانشگاههای سراسری خیلی خوب و بعضاً متوسط سراسری، یک سری دانشکده با عنوان پردیس تأسیس کرده اند. پیشتر عنوان این دوره "بین الملل" بود. شما ملزم به حضور در کلاسها هستید و تفاوت آن با دوره مجازی و نیمه حضوری شهریه بسیار بالاتر و البته حضور فیزیکی شما در کلاس می باشد.

 

شیوه آموزشی یکی دیگر از سوالات مهم داوطلبان است.

آموزشی-پژوهشی: در این حالت، هم واحدهای عملی و هم نظری و هم پایان نامه وجود خواهد داشت و کاملترین شیوه آموزشی می باشد. برای ادامه تحصیل در دکترا این شیوه، بهترین نوع می باشد و از نظر اعتبار، معتبرترین می باشد.

آموزش محور: در این دوره، پایان نامه و واحدهای عملی وجود ندارد و واحدهای ارائه سمینار در آن وجود خواهد داشت و عملا این دسته شانس پایینی برای گرفتن دکترا خواهند داشت. 2 تا 4 واحد سمینار (تحقیقات نظری و تئوریک) را شامل خواهد شد.

پژوهشی: واحد های آنها بیشتر عملی خواهد بود و تنها 6 تا 10 واحد درسی نظری خواهند داشت و پایان نامه برای آنها بسیار پر رنگ تر می باشد. این گروه نیز با توجه به نوع مقالات و پایان نامه پژوهشی-عملیاتی خود شانس برای دکترا خواهند داشت.

 

مقایسه نرم افزارهای انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 

وضعیت خوابگاه در دوره های مختلف به چه حالت خواهد بود؟

دوره های روزانه از طرف دانشگاههای سراسری تعهد اعطای خوابگاه دارند ولیکن دوره های نوبت دوم و یا شبانه با توجه به ظرفیت خالی دانشگاه، خوابگاه تعلق می گیرد و در مورد دوره های مجازی و نیمه حضوری نیز امکان تعلق خوابگاه وجود ندارد و در مورد پردیس های خودگردان در صورت داشتن امکانات خوابگاهی، خوابگاه تعلق می گیرد که البته هزینه خوابگاه برای این دوره ها از همه دوره ها بیشتر می باشد.

 

وضعیت اعطای وام در دانشگاههای سراسری به چه صورت خواهد بود؟

اصولا تسهیلاتی که صندوق رفاه دانشجویی برای دانشجویان کارشناسی ارشد در نظر می گیرد و به صورت وام های ترمی و یا سالیانه به آنها می دهد مختص دوره های روزانه و شبانه (نوبت دوم) می شود و کمتر برای دوره های مجازی، نیمه حضوری و پردیس خودگردان چنین امکانی در نظر گرفته می شود و قاطعانه دانشگاهها در مورد پردیسهای خودگردان اعطای وام را در نظر نمی گیرند.

 

ثبت نام برای دریافت برنامه ریزی

 

سهمیه شاگرد اولی در قبولی چگونه حساب می شود و چگونه به دانشگاهها اعلام می گردد؟

هر دانشگاه و موسسه آموزش عالی ملزم است تا برترین دانشجوی خود را در هر رشته و دوره در زمان مقرر به سازمان سنجش اعلام کند. طریقه اعمال این سهمیه قدری پیچیده است و بدین طریق محاسبه می شود.

 1. اگر رشته ای 1تا 4 نفر پذیرش داشته باشد، یک نفر آن با سهمیه شاگرد اولی پذیرفته خواهد شد.
 2. اگر رشته ای 5 تا 9 نفر پذیرش داشته باشد، دو نفر با سهمیه شاگرد اولی پذیرفته خواهد شد.
 3. اگر رشته ای بیش از 9 نفر پذیرش داشته باشد، سه نفر سهمیه پذیرش شاگرد اولی خواهد داشت.

نحوه قبولی به این حالت است که اگر کسی با همان رتبه اصلی در آزمون پذیرفته شود، سهمیه شاگرد اولی او محاسبه نخواهد شد. به عنوان مثال فردی با رتبه 3 که شاگرد اول دوره خود نیز بوده است، با همان آزمون و درصدها در دانشگاه تهران پذیرفته می شود و سهمیه شاگرد اولی به رتبه های بعد از او تعلق خواهد گرفت. اگر رتبه شاگرد اول دوره به آخرین رتبه قبولی با آزمون نخورد و فاصله داشته باشد سهمیه شاگرد اولی مقایسه و پذیرش او تأیید می شود.

ضمناً زمانی سهمیه شاگرد اولی محاسبه خواهد شد که حداقل داوطلب به 90% حد نصاب آخرین رتبه رسیده باشد. کسانی که مجاز به انتخاب رشته نمی شوند، چنین سهمیه ای را نخواهند داشت و تنها در دانشگاه لیسانس خود بدون آزمون می توانند پذیرفته شوند.

 

سهمیه های خاص چگونه در قبولی تأثیر خواهند داشت؟

سهمیه رزمندگان و ایثارگران تا 20% ظرفیت پذیرش را به خود اختصاص می دهند و شرط آن علاوه بر دارا بودن شرایط رزمندگی و یا ایثار گری کسب حدنصاب حداقل 70 درصد برای ایثارگران و حداقل 80 درصد برای رزمندگان می باشد. در واقع نمره آنها نباید کمتر از 70 تا 80 درصد کل نمره آخرین فرد مجاز باشد.

در واقع می توان این 20 درصد را اینگونه تعبیر نمود که از هر 10 نفر پذیرش، دو نفر با این سهمیه وارد دانشگاه خواهند شد.

 

در کارنامه عنوانی از رشته ها نمی آید و رتبه ها با کد ضریب اعلام می شود. چگونه بفهمیم این کد ضریبها چه گرایشهایی هستند؟

پیش از پاسخ به این سوال باید اشاره گردد که سیستم انتخاب رشته مجازی 3گام، کد ضرایب را با نام رشته و گرایش به داوطلبان ارائه می دهد تا به راحتی به اطلاعات مورد نیاز دسترسی پیدا کنند.

باید به دفترچه راهنمای اولیه که روز ثبت نام دانلود نمودید رجوع کنید و در آنجا اشاره شده است که هر کد ضریب چه رشته و گرایشی می شود.

 

مشاوره های تلفنی و حضوری

 

 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  sisi‏ - ۱۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام ، اگر ممکنه هزینه هر ترم دانشگاه آزاد ارشد معماری رو می خواستم ، ممنونم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  احتمالا حدود 2میلیون و پونصد تا 3 میلیون

 • تصویر فرد

  Eli1991‏ - ۱۹م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  دوره شبانه شهریش واس رشته مدیریت دولتی دانشگاه زاهدان چقد میشه؟؟زدین حداقل یک و هفصد منظور ثابت و متغیر با هم هس ک میش ترمی یک و هفصد؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۹م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله کل یک ترم محاسبه شده. یک ترم با مثلا ده واحد درسی.

 • تصویر فرد

  sisi‏ - ۱۹م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  یعنی آزاد و شبانه قیمت هاش مثل همه ؟
  ممنونم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۹م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  با توجه به عملی بودن رشته شما این رقم اعلام شد.
  عملا شهریه آزاد از شبانه دانشگاههای بسیار عالی پایین تر هست.
  تقریبا تا سقف 500 الی 700 تومن.

 • تصویر فرد

  Eli1991‏ - ۲۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  ممنون از پاسخ
  شهریه ازاد مدیریت دولتی از شبانش پایینتره؟؟
  مثلا ترمی پانزده واحد شهریه ازاد چقد میشه؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  شبانه آزاد با شبانه دانشگاههای غیر برتر تقریبا یکی میشه ولی شبانه دانشگاههای معتبر گرون تر میشه.

 • تصویر فرد

  شیما‏ - ۲۴م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  شهریه شبانه دانشگاه اصفهان برای ارشد آموزش زبان ترمی چقدر هست؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  احتمالا با توجه به افزایشی که امسال وجود خواهد داشت نزدیک به دو ملیون پونصد هزار تومن.

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - ۲۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  میزان وام اختصاصی به دانشجویان دانشگاه تهران به چه صورت است؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  بستگی به تصویب هیئت امنای دانشگاه و صندوق رفاه دانشجویان داره. بهتره از خود اون دانشگاه بپرسید.

 • تصویر فرد

  sara‏ - ۲۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد


  سلام.خسته نباشید.ممنون از سایت خوبتون
  با رتبه 1700 گرایش روابط بین الملل احتمال قبولی شبانه یا غیرانتفاعی وجود داره؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  وحیددرویشی‏ - ۲۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  با سلام.خواستم بدونم که ظرفیتای پذیرش امسال در رشته مواد نسبت به پارسال چه تغییری کرده اند؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  داریم اطلاعات دفترچه پارسال و امسال رو مقایسه می کنیم. باید یه کم صبر کنید تا منتشرش کنیم.

 • تصویر فرد

  وحیددرویشی‏ - ۲۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  با سلام. خواستم بدونم که شهریه هر ترم توی رشته شناسایی مواد در نوبت دوم یا شبانه در دانشگاه علم و پژوهش کرج و دانشگاه اراک چقدره؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:
  http://3gaam.com/notification/2433

 • تصویر فرد

  Nasim Breeze‏ - ۲۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام من امروز کارنامه ارشدمو گرفتم اما نمیدونم چطوری باید ترازمو محاسبه کنم،ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  تراز رو خودشون تو کارنامه م یزنند دوست عزیز. همون نمره کل میشه تراز

 • تصویر فرد

  عاطفه‏ - ۲۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  ارشد روانشناسی عمومی پیام نور ترمی چقدر هست؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  در مقاله به طور کامل اشاره شده. شما چون انسانی هستید حداقل شهریه شاملتون میشه که اشره شده در متن این مقاله.

 • تصویر فرد

  م‏ - ۲۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام با 621 آی تی امکان قبولی شبانه هست؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۵م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  مینا‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  من رتبه معماری انرژیم اومد 1300
  برای انتخاب رشته شبانه مجاز شدم
  چقدر احتمال قبولی هست؟َ

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  عاطفه هلیلی‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام..میخواستم بدونم که کدام دانشگاه های روزانه تهران براي رشته عمران پردیس داره؟و اینکه آیا کلاس های پردیس یا خود بچه های روزانه برگزار ميشه؟و اینکه آیا تو مدرک تحصیلی قید میشه که پردیس بود؟
  متشکرم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  کلاسهای پردیس جداگانه برگزار میشه.
  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  سلمان فروزانفر‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام و خسته نباشید خدمت مشاوران عزیز سه گام…
  ببخشید میخاستم بپرسم با رتبه ۲۴۸۴ عمران شانس قبولی دوره شبانه تو دانشگاهای تهران در گرایش سازه با خاک رو دارم؟
  و همچنین اینکه کدوم شهرستان شانس قبولی روزانه تو این دو گرایش رو دارم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  سعیده‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. شهریه دانشگاه غیر انتفاعی شیراز تقریبا چقدر است ؟آیا با رتبه 1700 قبولی در شبانه امکان پذیر است؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام برا رشته حسابداری حافظ شیراز شهریه چقدر است؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۸م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام. در خود متن اشاره شده که شهریه دانشگاههای مختلف با توجه به نوع سطحشون به چه شکل هست.

 • تصویر فرد

  raz‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام ببخشید ميخام بدونم با رتبه 204 میتونم تهران شبانه قبول شم؟؟ روانشناسی عمومی. چه دانشگاهی؟ و هزینه هر ترم حدودا چقدر میشه برام؟ سپاس

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  زهره پشته شیرانی‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام برا مهندسی کامپیوتر شبانه تا چه رتبه ای میگیره؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  لطفا سوالتون رو در اتاق فکر مطرح کنید تا اساتید خودشون جواب بدن.

 • تصویر فرد

  علی‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  با سلام
  دوستان من رتبه م امسال 800 شد .کنکور هوافضا..حالا سوالم این هست که بهارین حالتی که ممکنه انتخاب رشته کنم و قبول شم چه دانشگاهی هست؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  علی‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.با رتبه 245 صنایع بهینه سازی تهران روزانه یا شبانه جایی قبول میشم؟
  ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  بهرام‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.اینکه میگن سهمیه نفر اولی به صورت تقسیم رتبه اعمال می شود ایا صحت دارد؟اگر جواب مثبت هست به با چه ضریبی تقسیم می شود؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۸م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سهمیه شاگرد اولی یک امتیاز هست که بین همه شاگرد اولها مقایسه میشید و از بقیه داوطلبا چندین برابر جلوتر هستید.

 • تصویر فرد

  سایه‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام، شبانه مجموعه معماری تا چه رتبه ای قبول میشیم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  لطفا سوالتون رو تو اتاق فکر گروه معماری مطرح بفرمایید.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  Asal‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. با رتبه ی 762 ارتباطات، مدیریت رسانه شبانه سراسری کجا قبول میشم؟ تکمیل ظرفیت چطور؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  رضا؟؟‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.بارتبه2500ریاضی اگه خوش بینانه نگاه کنیم کجاروزانه قبول میشم؟دانشگاه لرستان رومیارم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  H0$$€in‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.وقتتون بخير.ميخواستم بدونم با 400 مهندسي شيمي روزانه فردوسي قبول ميشم?

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  Farzad‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  باسلام وقتتون بخیر .باتوجه به اشارتون به سهمیه فرهنگیان تو نرم افزار آیا فرهنگیان سهمیه دارن ؟سپاس

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله دارند.

 • تصویر فرد

  ماهک‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  در سایت دانشگاه تهران ثابت 739 هزار تومان زده شده

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  برای کدوم دوره و ضمنا چه سالی؟

 • تصویر فرد

  روژان‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.امکانش هست که با رتبه 2500 مهندسی مکانیک دوره های شبانه دانشگاه های تهران رو بیارم؟با این رتبه بهتره که شبانه برم یا سال بعد کنکور بدم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  فاطمه‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام میخواستم بدونم با رتبه 2181 مهندسی شیمی کجا میتونم قبول شم؟؟ روزانه یا شبانه؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  ماهک‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  دوره شبانه سال 95. میزان شهریه متغیرهای نظری و عملی هم بود

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۸م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  متوجه سوالتون شدیم!

 • تصویر فرد

  الی‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام و خسته نباشید.من کارنامه های خیلی زیادی رو دیدم که همشون رتبه دوره روزانه و غیر روزانشون دقیقا یکیه.اما کارنامه من دو رتبه کاملا متفاوته طوریکه روزانه غیرمجاز شدم اما رتبه شبانم دو رقمیه!!!! این یعنی چی؟ ربطی ب سهمیه جانبازان داره ایا؟اگر اینطوره با رتبه ۴۸ امکان قبولی شبانه هست؟ ممنون میشم اگر جواب بدین

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله ربط به سهمیه داره.
  لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  سروش‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام و خسته نباشید ...کی با دفترچه امسال تطبیق میدید انتخاب رشته ی سایتو؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  روز جمعه مورخ 28 خرداد ساعت 2 بعد از ظهر

 • تصویر فرد

  فاطمه مروی مقدم شهری‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  ببخشید سهمیه شاگرد اولی باید دربین ورودی های خودمون و گرایش خودمون معدل نفر اول رو بسنجیم که ایا 90% معدل نفر اول هست یانه
  درسته ؟
  خیلی ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. در ورودیهای خودتون فقط اهمیت داره و باید خود شاگرد اول باشید تا تاثیر داشته باشه.

 • تصویر فرد

  m‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.هزینه ارشد داشگاه آزاد برای مهندسی برق چقدر هستش؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  تقریبا ترمی حدود 2 و نیم تا 3

 • تصویر فرد

  frahi‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام ،چرا رشته علم اطلاعات و دانش شناسی تو نرم افزار انتخاب رشته وجود نداره ؟میشه بگید اگه بخوام این رشته رو بصورت مجازی دانشگاه شهید بهشتی بخونم تا چه رتبه ای قبول میشه و هزینه ش تقریبا چقدر میشه؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. اطلاعات دقیق و جامع و کاملی نداشتیم ازش و نتونستیم تو نرم افزار قرار بدیم متاسفانه

 • تصویر فرد

  فاطمه مروی مقدم شهری‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام ممنون بابت پاسخ خوبتون
  میشه بگید مجازی رشته دلخواه بهتره یا شبانه یک رشته غیردلخواه
  مجازی بودن مشکلی بعدا ایجاد نمیکنه ؟؟
  خیلی ممنونم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  شبانه یک رشته غیر دلخواه به خاطر امکان دکترا

 • تصویر فرد

  عاطفه خاکپور‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.هزینه انتخاب رشته سه گام چنده؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  طرح نقره ای با بررسی احتمال قبولی: 30 هزار تومان
  طرح طلایی با تعیین و انالیز الویت بندی: 55 هزار تومان
  مشاوره تلفنی: 40 هزار تومان
  مشاوره حضوری: 50 هزار تومان

 • تصویر فرد

  حمید‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام هزینه شبانه در رشته مدیریت آموزشی ترمی چقدر میشه ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. تقریبا نزدیک 2 تا 2 و نیم

 • تصویر فرد

  وحید درویشی‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  با سلام,من در رشته متالورژی این رتبه ها رو بدست اوردم
  سرامیک۷۰۰_شناسایی و شکل دادن۹۰۰_استخراج و خوردگی۸۵۰
  خواستم بدونم ک بهترین جایی ک میتونم شبانه و روزانه قبول بشم کجاست؟و اینکه ایا تهران میتونم روزانه و شبانه قبول بشم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  علی‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  با سلام و عرض خسته نباشیدو قبولی طاعات.
  با رتبه 350 حقوق خصوصی و 306 مالکیت فکری شانسی برای قبولی در دوره شبانه دارم؟
  سپاس

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  الهه‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام آیا با رتبه 9800کنکور mbaامکان قبولی دارم ؟ انتخاب رشته کنم قبول میشم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. شانس بسیار ضعیفی دارید.

 • تصویر فرد

  مینا‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام کی دفترچه رو به روزرسانی میکنید ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سی ام خرداد ماه ساعت 12 شب

 • تصویر فرد

  فاطمه بردبار‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام خسته نباشین. میخواستم بدونم با رتبه 2181 رشته مهندسی شیمی میتونم روزانه قبول شم؟؟؟ چجوری باید انتخاب رشته کنم لطفا راهنماییم کنین

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  نسرین‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  ببخشید من رتبه۵۰۱۹حسابداری هستم،ایا ارشد پیام نور یا غیرانتفاعی قبول میشم.مشهد

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  Fateme Rafie‏ - ۲۸م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.چرا هم اینجا و هم در سایت مدرسان شریف برای رشته من انتخاب رشته مجازی نداره.ترویج و اموزش کشاورزی

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. به خاطر این که اطلاعات جامع و دقیقی درباره اش نداریم.

 • تصویر فرد

  باران‏ - ۲۹م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام من کارشناسی ارشد فراگیرپیام نور برای مهر ۹۵پدیرفته شده ام .حال نیز دولتی ارشدمجاز شده ام و میخواهم دوباره پیام نورانتخاب رشته کنم .سوالم این ا اگردولتی پیام نورمجاز شوم م رحله دوم آیا دروس پذیرفته شده در فراگیررا میتوانم معادل سازی کنم .باتشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. باید از خود آموزش پیام نور بپرسید. یک مقدار سوالتون مورد خاص حساب میشه.

 • تصویر فرد

  ططهرهرمه‏ - ۲۹م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام با با رتبه19000مهندسی برق میتونم جایی قبول بشم،لطفا راهنمایی کنید.مرس

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  پردیسهای خود گردان

 • تصویر فرد

  رمضان‏ - ۲۹م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام می خواستم ببینم که به چه رتبه ای میشه آینده پژوهی امیرکبیر یا دانشگاه تهران شبانه قبول شد؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سوالتون رو تو اتاق فکر مطرح بفرمایید

 • تصویر فرد

  ali‏ - ۲۹م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  ایا سامانه انتخاب رشته اینترنتی مجموعه مدیریت رو پوشش میدهد؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  بله

 • تصویر فرد

  نیلوفر‏ - ۲۹م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام خسته نباشید
  من رتبه 1700 در رشته ی فیزیک هسته ای آوردم.شانس قبولی من در کدام دانشگاه ها زیاد است.من ساکن اصفهان هستم و به نظر شما صنعتی شبانه شانسی دارم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا از طریق دو لینک زیر برای انتخاب رشته و احتمال قبولی استفاده بفرمایید:
  نرم افزار انتخاب رشته: final.3gaam.com
  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته: shop.3gaam.com که وارد فروشگاه 3گام میشید. در بخش بالای سایت از نوار ابزار جستجو، انتخاب رشته رو سرچ کنید و صفحه مربوط به خرید مشاوره حضوری و تلفنی باز میشه.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  هانیه‏ - ۲۹م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  با سلام
  ببخشید میخواستم بدونم هزینه پردیس دانشگاه تهران و شهید بهشتی تو ارشد مدیریت چقدر می شه ؟
  ممنون میشم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  به صورت تخمنی حدود 12 تا 14 ملیون البته اگر افزایش نداشته باشه.

 • تصویر فرد

  sam‏ - ۲۹م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  با سلام شهر یه شبانه بیشتره یا دانشگاه پیام نور برای رشته اقتصاد ؟ ممنون میشم پاسخ بدین

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  اصولا شبانه

 • تصویر فرد

  مژده‏ - ۲۹م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  آیامیتوانم درتمامی گرایش های رشته ی قبولی انتخاب رشته مثلا تمامی گرایش های خاک ?

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  بله.

 • تصویر فرد

  yeganeh‏ - ۲۹م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  با توجه به اینکه در کارنامه برای همه گرایشهای مربوط به یک رشته رتبه های متفاوتی ذکر شده میخواستم بدونم این یعنی اینکه در انتخاب رشته میتوانیم از هر سه گرایش مربوط به رشتمون که در اونها مجاز شدیم|، انتخاب کنیم؟
  کلا میخاستم بدونم انتخابامون میتونه از گرایشای مختلفی باشه یا فقط باید ی گرایشو انتخاب کنیم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. از همه گرایشها می تونید انتخاب رشته کنید.

 • تصویر فرد

  f.notghi‏ - ۲۹م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  با رتبه ی 2900 روان شناسی بالینی مجاز به انتخاب رشته در نوبت دوم شده ام
  ایا میتوانم در تهران قبول شوم
  سپاسگذارم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  شانس کمی دارید بسیار کم.

 • تصویر فرد

  الی‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  با سلام .اگر شبانه قبول شیم و نریم ایا از ازمون سال بعد محروم میشیم؟ و ایا اگر با رتبه سهمیه شبانه قبول شیم و نریم دیگه فرصت استفاده از سهمیه رو از دست دادیم و نمیتونیم از سهمیه استفاده کنیم؟؟
  یک دنیا ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. نه محروم نمیشید. بله سهمیه رو از دست میدید چون حق دارید یک بار ازش استفاده کنید.

 • تصویر فرد

  دنیا ‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  با سلام هزینه ارشد ازاد بالینی یزد چند است؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. در باره رشته های وزرات بهداشت و هزینه ازاد اطلاعات زیادی ندرایم.

 • تصویر فرد

  حمید‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  با سلام ایا اولویت بندی رشته ها در فرم انتخاب رشته ارشد مهمه یا میتونیم بر اساس علاقه اولویت بندی کنیم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. باید براساس علاقه اولویت بندی کنید.

 • تصویر فرد

  نام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام اخرین رتبه قبولی پردیس عمران سازه اصفهان یا صنعتی اصفهان در چه حدودی است؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. تقریبا تا 8000 شانی دارید.

 • تصویر فرد

  سید مرتضی نقوی ‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  هزینه ارشد رشته نرم افزار نوبت دوم دانشگاه های دولتی در تهران بیشتره و یا دانشگاه و موسسات غیر انتفاعی ؟؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. دانشگاههای دولتی بیشتره.

 • تصویر فرد

  ن .ا‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام اگر کسی در دو رشته امتحانی مجاز بشه باید هردو رشته با هم انتخاب بشه یا اول رشته امتحانی اول رو کامل انتخاب کنه بعد رشته دوم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بستیگ به کیفیت رشته ها و نوع دانشگاه می تونه هر جوری که دلش بخواد بچینه.

 • تصویر فرد

  آرمان‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  من به گروه 3 گام اعتماد دارم .
  ولی هنوز رو یه چیزو شک دارم اونم شهریه مجازی (دانشگاه تهران پردیس فارابی)هست؟
  یعنی حداکثر 2 میلیون300 یا همین حدودا هست؟
  چون من برای یکی از دانشگاه ها رو با 12 واحد حساب کردم بیشتر از 3 میلیون دراومده بود؟!!!

  رتبه های من:
  رتبه 815 حقوق بشر
  رتبه 1066 حقوق عمومی

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  اگر به سایت دانشگاه تهران مراجعه بفرمایید دقیقا مجازی رو توضیح دادند براساس اون ما هزینه رو اعلام نمودیم.

 • تصویر فرد

  Hani‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  ببخشید یک سوال تمام رشته های روزانه تعهد خدمت دارند؟!؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله دارند و برای آزاد کردن مدرک باید هزینه تعهد خدمت رو پرداخت کنید.

 • تصویر فرد

  مهران‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام میشه درمورد کد ضریب ها توضیح بدین چجوریه با تشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. گرایشهایی که دروس یکسان با ضریب یکسان دارند یا یک کد ضریب دسته بندی میشن.

 • تصویر فرد

  مینا‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام ممنون از سایت خوبتون من از انتخاب رشته اینترنتی شما استفاده کردم خیلی بهم کمک کرد ،ببخشید حدود هزینه هر ترم شبانه برای ارشد آموزش زبان انگلیسی دانشگاه اصفهان چه قدره ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. ممنون. دانشگاه اصفهان جزء دانشگاههای برتر حساب میشه. در همین مطلب بهش اشاره شده.

 • تصویر فرد

  مرتضی‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  بنده از مجموعه(1112) الهیات و معارف اسلامی 2 ( کد ضریب 1) رشته فقه و مبانی استنباط حقوق با رتبه (68) با سهمیه و (70) بدون سهمیه قبول شدم
  آیا میتونم از مجموعه ی حقوق (1126) ( کد ضریب 1) شرکت کنم یا تو رشته های دیگه با کد ضریب 1 انتخاب رشته کنم یا فقط تو همون مجموعه 1112
  میتونم انتخاب رشته کنم .

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. باید در همون رشته هایی که در زمان ثبت نام، ثبت نام رو به عمل آوردید امتخاب رشته کنید.

 • تصویر فرد

  وحید‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  با سلام.خواستم بدونم ک در رشته مهندسی مواد با رتبه ۹۰۰گرایش شناسایی و انتخاب مواد احتمال قبولیم توی دانشگاهای شهر تهران و کرج چقده؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. یک مقدار شانستون پایینه.

 • تصویر فرد

  مژگان‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام ؛ببخشید میخاستم بپرسم شهریه دانشگاه شهید بهشتی تهران مجازی چند تومنه؟بیشتر از دوره شبانست ؟ارزش داره تحصیل کرد در این دانشگاه البته مجازی

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. از دوره شبانه کمتره. اگر رتبه تون به هیچ جا نمی خوره ارزششو داره.

 • تصویر فرد

  مژگان‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۵ نظر داد

  میشه در مورد رشته های مجازی ویژه شاغلین یه توضیحی بدین؟چه جو ریه؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. برای پذیرفته شدن در این دوره ها باید در حال حاضر شاغل باشید و سابقه بیمه هم داشته باشید.

 • تصویر فرد

  شیما یزدانپرست پرست‏ - ۱م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام با رتبه 253 مدیریت اجرایی پیام نور تهران وی حتی کرج بهتره یا مجازی شهید بهشتی؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بدی دوره های مجازی انیه که آموزش محروه و شانس دکترا رو ازتون می گیره.

 • تصویر فرد

  بهدخت‏ - ۱م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام من581 رشته صنایع غذایی آخرین مجاز4298آیا امیدی به قبولی شبانه هست؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. متاسفانه درباهر این رشته اطلاعات جامع و دقیق نداریم.

 • تصویر فرد

  eli‏ - ۱م تیر ماه۹۵ نظر داد

  با سلام و احترام. من برای اولین بار از سهمیه ایثارگری در کنکور کارشناسی ارشد استفاده کرده ام. میخواهم بدانم اگر امسال در نوبت شبانه پذیرفته شوم و به دانشگاه نروم آیا در کنکور سال بعد حق استفاده از سهمیه را دارم یا نه؟ اگر امسال در دانشگاهی پذیرفته نشوم چطور؟؟؟
  خیلی ممنون از راهنماییتون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. شما فقط یک بار حق استفاده از این سهمیه را خواهید داشت.

 • تصویر فرد

  لطفا راهنمایی فرمایید‏ - ۱م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  لطفا راهنمایی فرمایید در خصوص دانشگاه های زیر با شرط انتخاب “فقط تهران” اولویت به چه صورت باید باشد؟
  یعنی اول کدام را انتخاب کنم و بعد کدام…..؟
  منظور از اولویت شرایط دانشگاه و مدرک تحصیلی می باشد
  با تشکر
  ________________
  مجازی
  غیر انتفاعی
  مجازی غیر انتفاعی
  پیام نور
  مجازی پیام نور
  پردیس خودگردان
  ________________

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. مشتقیما به نوع رشته تون بستگی داره. در رشته های فنی به یک حالت و در رشته های انسانی به حالت دیگریست. لطفا با توجه به رشته تون به اتاق فکر اون رشته در 3گام مراجعه کنید و سوالتونو اونجا مطرح کنید تا کامل راهنماییتون کنند.

 • تصویر فرد

  مهسا‏ - ۱م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام شهریه رشته ی روانشناسی در دانشگاه های خوب تهران حدودا چند میشه ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. در کدوم دوره؟

 • تصویر فرد

  پری‏ - ۱م تیر ماه۹۵ نظر داد

  باسلام،آیا هزینه آزمون عملی درارشد زمان انتخاب رشته باید پرداخت بشه؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. چه رشته ای هستید؟

 • تصویر فرد

  حامد‏ - ۱م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام نن وقتی کارنامه اولیه روگرفتم نفهمیدم رتبم چنده اصلن من نمیتونم بفهمم که کارنامه اولیه ارشدچی گفته کمکم کنید

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  در ستونهای بالای اعداد کارنامه دقیقا قید شده که رتبه در سهمیه، رتبه بودن سهمیه و آخرین رتبه مجاز در دوره های روزانه و یا غیر روزانه.

 • تصویر فرد

  مهسا‏ - ۲م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. تو مدرک پردیس عنوان پردیس قید میشه؟ اگه نمیشه تفاوتی با روزانه از نظر مدرک داره یا نه؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله قید میشه.

 • تصویر فرد

  افسانه‏ - ۲م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام خسته نباشید من رتبه 1500اوردم در کنکور کارشناسی ارشد شانس قبولی دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟رشته خودم ریاضیات

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. شانستون برای روزانه و شبانه پایینه.

 • تصویر فرد

  رضا‏ - ۲م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام.با رتبه 6100 عمران کجا رو میتونم بزنم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. برای غیر انتفاعیهای خوب شانس دارید.

 • تصویر فرد

  الهه‏ - ۳م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام و خسته نباشید
  عذر میخوام میشه بگید اطلاعیه ای که دانشکده اطلاعات و امنیت کشور در خصوص پذیرش دانشجو ارشد چطوریه؟یعنی من که مجموعه مدیریت شرکت کردم هم میتونم انتخاب کنم؟
  بعد اینکه کد اون 8 رشته ای که مشخص کرده بودن رو داخل دفترچه نزده بودن
  لطفا راهنمایی کنید

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. اگر در بین رشته های انتخاب سازمان سنجش باشه می تونید انتخاب کیند و در صورت قبولی تو مصاحبه ادامه تحصیل بدید.

 • تصویر فرد

  غلامرضا ملاحسینی‏ - ۳م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  ببخشید . با رتبه 1300 بیرجند شبانه قبول میشم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. چه رشته ای؟؟؟؟؟؟ چه گرایشی؟؟؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  Sara‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام و خسته نباشید
  با رتبه 1492 در سهمیه شناسایی مواد و رتبه 1423سرامیک امکان قبولی در کدام دانشگاه های روزانه وجود داره؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. شانستون ضعیفه.

 • تصویر فرد

  مریم‏ - ۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام با رتبه ۱۴۰۰میتونم روزانه دانشگاه کاشان ریاضی قبول شم؟؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۵م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا سوالتون رو در اتاق فکر گروه ریاضی مطرح بفرمایید.

 • تصویر فرد

  امیر‏ - ۷م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام با رتبه 1700 پژوهشگاه بین المللی زلزله قبول میشم ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۸م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. یک مقدار شانستون ضعیفه.

 • تصویر فرد

  حامد حیدری‏ - ۹م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام با رتبه 400 بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت میتونم کدوم دانشگاه قبول شم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۰م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا سوالتون رو تو اتاق فکر گروه بیوشیمی بالینی مطرح کنید.
  اینم لینکش: http://3gaam.com/thinktanks/list/35

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۰م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا سوالتون رو تو اتاق فکر گروه بیوشیمی بالینی مطرح کنید.
  اینم لینکش: http://3gaam.com/thinktanks/list/35

 • تصویر فرد

  پدرام‏ - ۱۴م تیر ماه۹۵ نظر داد

  با سلام. بنده دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد در گرایش عمران-سازه در دانشگاه غیرانتفاعی هستم. از اونجا که مشمول سربازی هستم، برای اینکه ریسک نکنم، نیمسال اول رو امتحانات رو دادم و برای نیم سال دوم مرخصی گرفتم که دوباره کنکور بدم. کنکورو دادم و نتیجش هم مطلوب بود و حالا انتخاب رشته کردم تا دانشگاه و گرایشم رو عوض کنم. الان متوجه شدم ظاهرا باید موقع شرکت در کنکور ارشد، از دانشگاه قبلیمون انصراف داده باشیم. میخواستم بدونم اگر الان انصراف بدم مشکلی پیش میاد؟ یا میشه همون مرخصی ترم دوم رو تبدیل به انصراف کنم بدون اینکه مشکلی پیش بیاد؟ چون هنوز انتخاب رشته ترم بعدی شروع نشده.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۵م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. قبل از ثبت نام انصراف بدید.

 • تصویر فرد

  داود‏ - ۱۹م تیر ماه۹۵ نظر داد

  davod:
  davod:
  ﺳﻼﻡ ﺑﺎ ﺗﺸﮑﺮ ﺍﺯ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﺑﺴﯿﺎﺭ
  ﻣﻔﯿﺪﺗﻮﻥ ﮐﻪ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﮐﺎﺭﮔﺸﺎﯼ
  ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯾﺎﻥ ﺍﺭﺷﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﻫﺴﺖ .
  ﺑﻨﺪﻩ ﯾﻪ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺍﺷﺘﻢ که ممنون میشم پاسخ دهید.
  ﺑﻨﺪﻩ ﺍﻣﺴﺎﻝ ﺩﺭ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﺍﺭﺷﺪ ﮐﺪ۱۱۳۰
  ﻣﺠﻮﻋﻪ ﻋﻠﻮﻡ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﺑﯿﻦ
  ﺍﻟﻤﻠﻞ ﺩﺭ ﮔﺮﺍﯾﺶ ۲ﯾﻌﻨﯽ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﺑﯿﻦ
  ﺍﻟﻤﻠﻞ ﺑﺎ ﺭﺗﺒﻪ ۴۶ ﭘﺬﯾﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪﻡ. ﺩﺭ
  ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺭﺷﺘﻪ ﺩﻭ ﮐﺪ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﺧﺎﺹ
  ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﺧﺎﺭﺟﻪ یعنی کدهای
  ‏( ۱۴۳۲۷ﻭ۱۴۳۸۸ ‏) را در اولویت۱۶-۱۷ ثبت کردمﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﮐﻤﺎﻝ ﺗﻌﺠﺐ ﺑﺎ
  ﺭﺗﺒﻪ ۴۶ ﺑﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺩﻋﻮﺕ ﻧﺸﺪﻡ/
  ﺍﻟﺒﺘﻪ از دوستی شنیدم که گفت احتمالا در کدرشته های ماقبل پذیرش شدی /ﺣﺎﻻ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﻢ ﻋﻠﺖ ﺩﻋﻮﺕ
  ﻧﺸﺪﻥ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﻫﺴﺖ ﯾﺎ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﯽ
  ﺻﻮﺭﺕ ﮔﺮﻓﺘﻪ/ ﻭ ﺁﯾﺎ ﺭﺍﻩ ﻭ ﺭﻭﺵ
  ﺍﻋﺘﺮﺍﺿﯽ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩتا با سازمان سنجش مکاتبه کنم ویا حضوری بروم انجا تا بتوانم ان دو کدرشته رو انتقال دهم به اولویت نخست(به عبارت دیگر ویرایش لیست انتخاب رشته) . ﺑﺎ ﮐﻤﺎﻝ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ
  ﺗﻘﺎﺿﺎﯼ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﺍﺭﻡ .
  ﺑﺎ ﺗﺸﮑﺮ

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۰م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. ببینید یک دیلیل که در خیلی از جاها توصیه میشه که رشته های دارای شرایط خاص رو در بین 10 اولویت اول بزنید همینه که اگر در رشته های قبل پذیرش بشید دیگه برای اونها دعوت نمیشید.
  در واقع نمی شه گفت که بتونید اعتراض کارسازی رو انجام بدید.

 • تصویر فرد

  افسانه‏ - ۲۹م تیر ماه۹۵ نظر داد

  با سلام و خسته نباشید...
  میخواستم بدونم با رتبه 464مدیریت بازرگانی که سهمیه شاگرد اولی هم دارم آیا احتمالش هست دانشگاههای دولتی تهران قبول شم؟مثل علامه و الزهرا و...
  با تشکرفراوان...

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م تیر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا سوالتون رو تو اتاق فکر گروه مدیریت مطرح کنید. اینم لینکش:
  http://3gaam.com/thinktanks/list/11

 • تصویر فرد

  davod‏ - ۳م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  با عرض سلام و احترام
  سوال بنده این هست که آیا در مقطع کارشناسی ارشد هم سهمیه بومی بودن وجود دارد مانند کنکور کارشناسی/
  وسوال دوم ،بنده امسال در رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل در گرایش دوم یعنی روابط بین الملل رتبه بدون سهمیه ۴۷ و رتبه باسهمیه ۴۶ شد/البته در ضرایب ۴ و ۵ هم رتبم ۷۹ و۸۰ رو اوردم و در انتخاب رشته ثبت کردم اما اولویت من همان گرایش دوم است با رتبه ۴۶ یا ۴۷، در اولویت انتخاب رشته انتخابم بدین صورت بوده۱-دانشگاه تهران۲-بهشتی تهران۳- علامه طباطبایی۴-تربیت مدرس۵-خوارزمی۶-بین المللی امام خمینی قزوین۷-فردوسی مشهد و .....
  البته این را میدانم که اولویت ۱و۲ احتمال پایینه حالا میخوام نظر شما رو بدونم طبق این اولویت احتمال قبولی در کدام مورد بیشتر هست/من طبق محاسبات خودم تخمین زدم که ۵تای اول تهران کلا ۴۲ نفر پذیرش دارن و رتبه من هم ۴۶ شده پس شانسی ندارم ایا این نظر درسته یا خیر؟؟؟
  بسیار ممنون میشم اگر با تمام سوالاتم پاسخ بفرمایید.
  با تشکر از شما مشاوره محترم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۶م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  سهمیه بومی بودن وجود نداره تو ارشد.
  محاسبه تون هم غلطه واسه قبولی. چون افراد دارای رتبه های برتر در گرایشهای دیگه شانس خوبی برای رتبه خوب شدن در سایر گرایشها دارند. مثلا خود شما با رتبه 80 اون گرایش رو انتخاب نمی کنی و جا برای رتبه های بالاتر از خودت باز می کنی. مش خوام بگم که شانس برای اولویت سوم به بعد دارید.

 • تصویر فرد

  داود‏ - ۶م مرداد ماه۹۵ نظر داد


  باعرض سلام و خسته نباشید حضور کارشناس و مشاوره محترم/از پاسخ قبلی شما سپاسگزارم
  بنده یه سوال داشتم از شما که ممنون میشم پاسخ دهید.بین دانشگاههای//تهران/بهشتی/علامه طباطبایی/خوارزمی/تربیت مدرس/فردوسی مشهد/بین المللی امام خمینی در قزوین/دانشگاه اصفهان/دانشگاه گیلان/رازی کرمانشاه/
  طبق تجربه خودتون و براساس استاندارهای اموزشی و اعتبار و رتبه دانشگاه و اساتید انها اگر امکان دارد میخواستم اولویت بندی پیشنهادی شما رو از اولین اولویت تا اخرین برای رشته روابط بین الملل جویا بشم که خیلی برام مهم هست/چون بنده خیلی در انواع سایت ها تحقیق کردم اما متاسفانه به نتیجه ای نرسیدم
  با تشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۷م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. متاسفانه گروه 3گام کلا رشته علوم سیاسی رو ساپورت نمی کنه و جوابی که الان داریم بهتون می دیم براساس راهنمایی یکی از دوستان هست:
  تهران / بهشتی = علامه / مدرس / فردوسی/ اصفهان / خوارزمی / قزوین / گیلان / رازی

 • تصویر فرد

  مریم‏ - ۸م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  باسلام دوتاسوال داشتم اول اینکه ارشدرشته ادبیات عرب بارتبه 797که آخرین رتبه مجازدرروزاانه۱۸۴۲هست شانس قبولی دردوره روزانه زاهدانودارم یانه؟سوال دوم من امسال تواستخدامی آموزش وپرورش ثبت نام کردم اگه قبول بشم بایدیکسال دردانشگاه فرهنگیان درس بخونم حالااگه ارشدهم قبول بشم همزمان میشه دردودانشگاه فرهنگیان وارشددرس خوندیانه لطفاراهنماییم کنید باتشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۰م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. احتمال قبولی دارید. اصولا خیلی سخت میشه کارتون در هر دو دانشگاه.

 • تصویر فرد

  شرف حسینی‏ - ۱۳م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  در چه صورت از شرکت در کنکور ارشد سال بعد محروم میشیم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  روزانه قبول بشید و نرید.

 • تصویر فرد

  Sara‏ - ۱۸م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام یعنی تو هیچ سایتی اطلاعات کارنامه ی نهایی سال 94 رشته ی حسابداری هیچ داوطلبی وجود نداره?? پس از روی چه اطلاعاتی مشاوره داده میشه? از کجا باید بفهمم اخرین رتبه ی قبولی ارشد حسابداری الزهرای خود تهران چه شبانه و چه روزانه سال94 چه رتبه ای بوده?? بهم گفتن از روی کارنامه ی نهایی داوطلبان 94 میشه فهمید ولی واقعا هرچی سرچ کردم پیدا نکردم ممنون میشم کمک کنید

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. برید تو اتاق فکرگروه حسابداری هم درصدها رو بهتون می ن و هم تربه ها رو. سوال و جوابهای زیادی شده که مشابه سوال شماست. شاید هم نیاز نباشه سوالتونو مطرح کنید و از سوال و جوابهای دیگران به جوابتون برسید.

 • تصویر فرد

  مهرسا‏ - ۲۰م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام و خسته نباشید به نظر شما با رتبه 350 آمار می توانم امیدی به قبولی شبانه قزوین داشته باشم ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله شانس دارید.

 • تصویر فرد

  علی‏ - ۲۳م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام ،با عرض ادب
  سوال من اینه که من هرچی دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری برای کارشناسی رو نگاه میکنم ،دانشگاهای برتر تهران دوره شبانه رو ندارند؟؟چرا

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - ۲۴م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  اون دانشگاه هایی که نوشته نوبت دوم منظورش همون شبانه هست

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م مرداد ماه۹۵ نظر داد

  بله ندارند و به جاش پردیس خودگردان دارند.

 • تصویر فرد

  الله منش‏ - ۷م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام ببخشید من ی بار کنکور کارشناشی دادم و رشته روزانه قبول شدم ولی ثبت نام نکردم و رفتم دانشگاه ازاد .ایا میتونم دوباره از این سهمیه استفاده کنم برای ارشد ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۸م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام. هم برای کارشناسی و هم برای ارشد می تونید استفاده کنید.

 • تصویر فرد

  الی شاکر‏ - ۹م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  من ارشد روزانه قزوین دانشگاه امام خمینی قبول شدم، نیازی به پرداخت شهریه نیست؟
  چون دانشگاه بین المللیه میپرسم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۰م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام. خیر نیازی نیست.

 • تصویر فرد

  الهه‏ - ۱۰م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  در کنکور ارشد 95 من در رشته زبان فرانسه گرایش اموزشی شبانه تبریزقبول شدم اما بنایر دلایلی پشیمون شدم که تبریز انتخاب کردم اما کارنامه سبز نهایی 14 شهریور اعلام میشه میخواستم بدونم در این کارنامه اگر همین رشته قبولیم در تبریز در مجازی دانشگاه تهران قبول شده باشم میتونم برم یا نه اصلا امکان تغییر هست یا نه خیلی اعصابم خورده لطفا راهنماییم کنین اگه میشه کجا باید برم تا درخواستم اعلان کنم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۰م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله امکان جابجاییش هست.

 • تصویر فرد

  الهه‏ - ۱۰م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام مرسی که پاسخ دادین اولین مرحله کجا باید برم سازمان سنجش باید برم ؟ یا اول باید در تبریز ثبت نام کنم بعد برم واسه تهران اقدام کنم ؟

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - ۱۳م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  اول باید تبریز رو ثبت نام کنید.

 • تصویر فرد

  سعيد ‏ - ۱۳م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام بنده كارمند هستم و تنها پنجشنبه و جمعه را قادر به شركت در كلاس دانشگاه مي باشم . مي خواستم جهت اين شرايط چه دانشگاههايي رو پيشنهاد مي ديد ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۴م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام. پیام نور یا فراگیر پیام نور.

 • تصویر فرد

  میثم‏ - ۱۴م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  من ارشد ارومیه قبول شدم ولی می خوام انتخاب های بعدی رو که قبول شدم برم میشه ؟ اگه میشه تا چندمین انتخاب راه داره ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۴م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام. میشه ولی کار سختیه انتقالی و یا جابجایی. به همین خاطر هست که می گن توی اولویت بندی انتخابهاتون دقت کنید.

 • تصویر فرد

  میثم‏ - ۱۴م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  ممنون از پاسخ
  من درست انتخاب کردم ولی این چند روزه شرایطی پیش اومده که نمیشه راه دور برم .
  حالا نگفتین چطوری ویا تا انتخاب چندم بعد از این انتخاب میتونیم بریم ؟
  واینکه تبدیل به شبانه میشه اگه تغییر الویت داده بشه ؟
  برای انتخاب شبانه راه آسون تره ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۵م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله از روزانه به شبانه خیلی راحت تره. مهم انتخاب چندم نیست. مهم اینه که دانشگاه مبدا و مقصد موافقت کنند.

 • تصویر فرد

  علی محمدزاده امیر‏ - ۱۶م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  سلام من ارشد مجازی فردوسی مشهد قبول شدم که اولویت ۸۱ ام بود و ثبت نام هم کردم و وجه ان را نیز واریز کردم در کارنامه دیدم اولویت صدم دانشگاه علم و صنعت مجازی رتبم از اخرین نفر قبولی کمتره,سوالم اینه که ایا میتونم انتقالی از مشهد به تهران بگیرم یا نه چون دوری راه برام خیلی مشکلات داره.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۷م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  تو دوره های مجازی اصلا بحث بعد مسافت مطرح نیست.

 • تصویر فرد

  محبوبه نجیب مقدم‏ - ۲۹م شهریور ماه۹۵ نظر داد

  با سلام من لیسانس روانشناسی دارم میخواستم بدونم که اگر بخواهم در مقطع کارشناسی ارشد البته بصورت مجازی شرکت کنم به چه صورت هست و ایا ازمون ورودی دارد ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۴م مهر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. بله باید آزمون ارشد سراسری رو شرکت کنید.

 • تصویر فرد

  علی رضا‏ - ۹م مهر ماه۹۵ نظر داد

  سلام.خسته نباشید.ممنونم بخاطر سایت خوبتون.سوال من-برای قبولی در دانشگاه مالک اشتر در مقطع کارشناسی ارشد چه رتبه هایی رو می پذیرند؟مینیمم و ماکزیمم رتبه قبولی در رشته هوافضا در مالک اشتر تهران ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۱م مهر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا سوالتون ور در اتاق فکر گروه هوافضا مطرح کنید. اینم لینکش:
  http://3gaam.com/field/9

 • تصویر فرد

  مهرعلی مهرآفرین‏ - ۲۰م مهر ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  من ارشد عمران روزانه یاسوج با رتبه 2500 قبول شدم
  اما تو تکمیل ظرفیت شیراز و فسا رو زدم
  خواستم بدونم ایا قبول میشم بنظرتون؟؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۲م مهر ماه۹۵ نظر داد

  سلام. سوالتون رو تو اتاق فکر گروه عمران به آدرس: http://3gaam.com/thinktanks/list/3
  مطرح کنید.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  فریده فرجی‏ - ۱۱م آبان ماه۹۵ نظر داد

  من ارشد مدیریت اجرایی مجازی دانشگاه صنعتی اصفهان قبول شدم ...هیچ چی نمیدونم ..ایا اعتبار داره و خوبه که برم ثبت نام کنم... اگر مدرکش خیلی اعتبار نداره هزینه نکنم.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۹م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام. دوره های مجازی دوره های چندان معتبری نیستند.

 • تصویر فرد

  پیمان عطاری‏ - ۱۶م آبان ماه۹۵ نظر داد

  سلام
  من فارغ التحصیل کارشناسی رشته مهندسی مواد هستم. میخواستم که برای ارشد تغییر رشته بدم و رشته روابط بین الملل از گروه علوم انسانی رو ادامه بدم. آیا امکان اینکه بتونم تو این رشته در آزمون شرکت کنم و در صورت قبولی ادامه تحصیل بدم هست یا نه؟
  با تشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۹م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بله امکانش هست.

 • تصویر فرد

  Asm‏ - ۸م دی ماه۹۵ نظر داد

  سلام اگه ممکنه میشه لطفا اخرین تراز قبولی روانشناسی تربیتی قم رو بگین؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام. لطفا سوالتون رو در اتاق فکر مطرح کنید. با تشکر

 • تصویر فرد

  Engineer‏ - ۹م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  باسلام
  آخرین رتبه قبولی در دانشگاه های دولتی به صورت مجازی در شهرتهران برای رشته مهندسی شیمی برای کلیه گرایش ها چند هست ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م اسفند ماه۹۵ نظر داد

  سلام.
  لطفا سوالتون رو در اتاق فکر گروه مطرح کنید.
  با تشکر

 • تصویر فرد

  azade‏ - ۱۹م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام ببخشید من لیسانس مدیریت مالی از دانشگاه خوارزمی دارم،،،،ایا میتونم بدون کنکور ازاد روانشناسی بخونم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۱۹م فروردین ماه۹۶ نظر داد

  سلام. ارشد بدون آزمون نداریم به جز فراگیر پیام نور.

 • تصویر فرد

  Allahveysi‏ - ۱۳م اردیبهشت ماه۹۶ نظر داد

  سلام
  هزینه آزاد مهندسی برق ارشد حدودا چقدر هست ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. ترمی نزدیک دو تا دو و نیم

 • تصویر فرد

  دانشجوی فیزیک‏ - ۱۵م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام.
  شما می تونید من رو راهنمایی کنید؟ برای قبولی ارشد فیزیک کرمانشاه ( دانشگاه رازی ) رتبه بای حدود چند باشه ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بسته به گرایشی که می خواید داره.

 • تصویر فرد

  محمود‏ - ۱۵م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام
  کسی که در آزمون ارشد96 شرکت کرده و دوره روزانه را غیرمجاز شده است آیا دوره نوبت دوم یا دوره شبانه را مجاز شده است؟؟
  چگونه باید متوجه بشیم؟

  ممنونم از راهنماییتون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. شما با مجاز بودن در دوره های غیر روزانه عملا می تونید داشنگاههای نوبت دوم رو هم انتخاب کنید.

 • تصویر فرد

  غزل‏ - ۱۵م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام من رتبه ام 2447 شده یاضیات و کاربردها
  ایا شانسی برای دوره ی روزانه ئارم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بله دارید.

 • تصویر فرد

  amini‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام
  در کارنامه کنکور بنده، تعداد افراد مجاز برای انتخاب رشته، 67 نفر ذکر شده، حال آنکه بر طبق دفتر چه شماره دو دانشگاه های 64 نفر دانشجو می گیرند، یعنی فقط 3 نفر بیشتر از ظرفیت مجاز به انتخاب رشته شده اند؟
  چه طوری؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. چه رشته ای هستید؟

 • تصویر فرد

  رضا‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام من رتبم خيلي خيلي بالاست كه تقريبا ٤٠ تا مونده به رتبه اخر برسم كه تو دوره هاي روزانه نوشته غيرمجاز و دوره هاي غير روزانه و ازاد و غير دولتي و پيام نور نوشته مجاز. أيا اميد هست قبولي با اين رتبه تو شبانه يا ازاد و پيام نور.؟؟ اطفا راهنمايي كنين استرس دارم. ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. برای شبانه عملا شانستون صفهر و برای پیام نور شانس بالاتری دارید و آزاد.

 • تصویر فرد

  هانی‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام با رتبه ی دویست و شست دانشگاه بوعلی بیومکانیک ورزشی رو میارم؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۱م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بله شانسشو دارید.

 • تصویر فرد

  الهه صادقی پور‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام ومی خواستم ببینم با 1880 شبانه تهران قبول می شم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. چه رشته و گرایشی؟

 • تصویر فرد

  Fatemeh‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام
  من رشته علوم تربیتی شرکت کردم برای گرایش مدیریت آموزشی رتبم۲۶۴شده.امکان قبولی تهران رو دارم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. می تونید از نرم افزار در این زمینه استفاده کنید.

 • تصویر فرد

  مهربانو‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام با رتبه ۵۴۴ امار بنظرتون دانشگاه های تهران مثلا علامه قبول میشم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. از نرم افزار انتخاب رشته استفاده کنید.

 • تصویر فرد

  فرشاد‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. من رتبه 240 مهندسی شیمی گرایش hse شدم(کد1293).شبانه مجاز شدم . انتخاب رشته مجازی این رشته در سایتتون نیست . خواستم ببینم احتمال داره بتونم شبانه شهر خوبی بیارم. تا رتبه 177 مجاز روزانه هست.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. شانس کمی دارید.

 • تصویر فرد

  فاطمه غفوری‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام ...خسته نباشید .
  ببخشید برای گرایش روانشناسی تربیتی میتونید یه درجه بندی بین دانشگاه های تهران؛ شهید بهشتی تهران و علامه طباطبایی بفرمایید؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. از نظر قدمت تهران و علامه و بهشتی
  از نظر رشد و پیشرفت تهران و بهشتی و علامه

 • تصویر فرد

  محسن‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام .من روزانه رو مجاز نشدم میتونم کد دانشگاههای نوبت دوم رو هم انتخاب رشته کنم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بله می تونید.

 • تصویر فرد

  mona‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  چرا نرم افزار واسه رشته های زیست گیاهی و جانوری امکانات نداره . بالاخره زیستم جزو علوم پایه اس هیچ سایتی به این رشته اهمیت نداره واقعا نا امید شدم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. تا سال گذشته این رشته رو داشتیم. به دلیل استقبال کم بچه ها و عدم داشتن اطلاعات کافی مجبور به حذف این رشته ها شدیم.

 • تصویر فرد

  mp‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام
  ببخشید میخواستم ببینم کل هزینه لازم برای شبانه ارشد رشته مهندسی پزشکی دانشگاه اصفهان و علم و صنعت حدودا چقدر هست؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. برای کل دوره مبلغی بین 10 تا 12 ملیون.

 • تصویر فرد

  sovrano‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام.ببخشید چرا برای رشته مهندسی شیمی زده تا 3600 مجاز روزانه ولی تعداد نفراتی که تو دفترچه زده برای روزانه 1228 نفره؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. همیشه چند برابر ظرفیت اعلام میشه. چون خیلیها می رن سراغ شبانه و جا برای روزان های با رتبه های بالاتر خالی میشه.

 • تصویر فرد

  علی ‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام اگه ممکنه شهریه روانشناسی بالینی قبولی نوبت دوم رو میخوام بدونم و اینکه آیا با آزاد و سراسری روزانه از نظر نوع مدرک و شهریه تفاوت داره یا خیر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. از نظر اعبتار هم تراز روزانه است و خیلی بالاتر از آزاده و شهریه اش تقریبا معادل آزاده.

 • تصویر فرد

  MAHDI‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام میخواستم بدونم شهریه حسابداری نوبت دوم دانشگاه سراسری چند درمیاد ودانشگاه ازاد وپردیس خود گردان

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. در همین مطلب در بخش شهریه ها اعلام شده.

 • تصویر فرد

  اهورا‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  باسلام خدمت مشاور محترم
  من درکنکور ارشد سال۹۶در رشته ی علوم اجتماعی زیر گروه جامعه شناسی رتبه ی ۲۸۳ودر زیر گروه پژوهش رتبه ی ۴۲۷ شدم.میخواستم ببینم امکان قبولی در دوره های روزانه در په دانشگاه هایی را دارم.باسپاس

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  ار از نرم افزار استفاده کرده باشید به طور کامل پاسخ این سوالتون رو می تونید مشاهده کنید.

 • تصویر فرد

  بختیار صالحی‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام ببخشید من رشتم مکانیک می باشد ایا با رتبه 1500 روزانه کجا احتمال قبولی دارم لطفا راهنمای کنید ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. د رگرایش طراحی و تبدیل برا یشبانه دانشگاههای درجه دو روزانه دانشگاههای درجه سه شانس دارید.

 • تصویر فرد

  محمد‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام خسته نباشيد
  من موقع ثبت نام تاريخ فارغ التحصيلي رو ٩٦/٤ زدم و الان ترم آخر هستم اگر درسي رو اين ترم بيوفتم و فارغ التحصيلي بنده براي شهريور ثبت بشه مشكلي در روند ثبت نام ارشد پيش مياد يا خير ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. مشکلی براتون پیش نمیاد.

 • تصویر فرد

  ن-فيروزي‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  عرض سلام و خداقوت
  ليسانس مديريت بازرگاني از دانشگاه ازاد اسلامي واحد امارات دارم،كنكور ارشد رتبه ٣٦٢٢ مجموعه برنامه ريزي شهري-منطقه اي و مديريت شهري كه رشته دومم بود اوردم ،جنوب كشور هستم و نهايتا استان فارس تمايل به ادامه تحصيل دارم شانس قبولي در كدام دانشگاه رو دارم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. روزانه و شبانه شانس پایینی دارید باید به آزاد و غیرانتفاعی و پیام نور امید داشته باشید.

 • تصویر فرد

  ساره‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام من رتبه ام در کنکور ۹۶، ۷۷۶ شد در رشته پژوهش هنر امکان قبولی در کدوم دانشگاه هست و اینکه دانشگاه پیام نور شرق بهتره یا علم و فرهنگ‌.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. درباهر این رشته اطلاعا جامع و دقیقی در دست نیست ولی علم و فرهنگ قطعا بهتره.

 • تصویر فرد

  majid‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام
  میخواستم بدونم نرم افزار تخمین رشته و دانشگاه 3گام، قبولی در پردیس رو هم شامل میشه یا فقط روزانه و شبانه رو اعلام میکنه؟
  و اینکه برای شهریه ی پردیس که نوشتین کل دوره منظور 2 سال تحصیل هست یا برای هر ترم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بله همه دوره ها به غیر از آزاد رو شامل میشه که برای آزاد همنرم افزار رایگان خواهیم داشت.
  منظور باری هر ترم هست.

 • تصویر فرد

  سحر‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام با رتبه ۲۳۰۰در رشته حقوق خصوصی ایا میشه دانشگاه غیر انتفاعی قبول شد ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بله میشه.

 • تصویر فرد

  Naderi‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام با رتبه ۷۵۰۰ارشد عمران میتونم جایی شبانه قبول شم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بله می تونید.

 • تصویر فرد

  صادق سیف زاده ‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام.با رتبه۳۸۲۱در گرایش حقوق جزا فقط در دوره های غیر روزانه مجاز شدم
  میخواستم بدونم دوره های مجازی و پیام نور کدومشون از ارزانتر و از لحاظ کیفیات آموزشی و اعتبار مدرک بهترم
  آیا بنده با این رتبه شانس قبولی در دوره مجازی کارشناسی ارشد رادارم!!!!

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بله شانس مجازی دولتی رو دارید. از نظر کیفیت مجازی دولتی باز بهتر از پیام نوره.

 • تصویر فرد

  زیبا‏ - ۱۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  رتبه 5000احتمالی قبولی در شبانه را دارد

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. چه رشته و گرایشی؟

 • تصویر فرد

  فرشته‏ - ۱۷م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام خسته نباشيد
  من با رتبه ي ١٦٢ مجموعه فلسفه ، ضريب يك ، فلسفه ي هنر علامه رو ميارم؟
  خواهش ميكنم جواب بديد

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. در این رشته اطلاعات کاملی نداریم.

 • تصویر فرد

  sahar‏ - ۱۷م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام رتبه م410شده اخرین رتبه قبولی هم1500 هستش رشته علوم جغرافیایی گرایش برنامه ریزی شهری.ایا روزانه قبول میشم؟هرشهریم باشه مهم نیس توروخدا جواب بدین

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۳۰م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بله قبول میشید.

 • تصویر فرد

  علی‏ - ۱۷م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام
  دوستان از گرایش مدیریت کسب و کار mba که تقریبا 7 تا گرایشن،کدومشون بهتره ?? کمک کنید میخوام واسه یه سرباز که خودش نمیتونه ثبت نام کنن ،منم اشنایی ندارم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  اکثرا می رن سراغ استراتژیک و بازاریابی

 • تصویر فرد

  دنیا‏ - ۱۸م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام ،شهریه های نوبت‌دوم خیلی بالاست،،و من چاره ایی ندارم جز اینکه شبانه بزنم،،آیا از تسهیلات دانشجویی خبر دارید؟؟آیا از ترم اول تا آخر وام میدهند ک‌ب مشکل نخورم؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۷م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. تا اونجایی که بچه ها در سالهای گذشته یه ما اطلاع دادند وام بهتون از اول م یدن تا ترم آخر.

 • تصویر فرد

  وحید‏ - ۱۸م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام خسته نباشید
  میشه بگید شهریه های دانشگاه های تهران مثل امیر کبیر و علم وصنعت و...در دوره های شبانه چقدره؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. تقریبا به نزدیکی سه در رشته های فنی مهندسی میرسه. علوم انسانی ارزونتره

 • تصویر فرد

  فرنوش‏ - ۱۸م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام ببخشید در خصوص کارشناسی ارشد حقوق میخواستم بدونم ایا دانشگاهی پذیرش نیمه حضوری هم داره؟ممنون میشم راهنمایی بفرماید و هم چنین در خصوص رشته حقوق نفت و گاز که مدرک معتبر زبان مورد نیاز هست ممنون میشم راهنمایی کنید دقیقا چه مدرکی از کجا و با چه نمره ای؟ خیلی ممنون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. نیمه حضوری ا زدوره های سراسری حذف شده متاسفانه. در اون زمینه هم بهتره سوالتون رو در اتاق فکر مطرح کنید.

 • تصویر فرد

  اتنا‏ - ۱۸م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام
  میخاستم بدونم اگر در دو رشته شرکت کرده باشیم و در هر دو مجاز شده باشیم در زمان انتخاب رشته کدهای مربوط به هر دو رشته را در یک صفحه وارد میکنیم (مثل دوره کارشناسی) یا دو انتخاب رشته ی جدا داریم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. بله درسته

 • تصویر فرد

  sarvenaz‏ - ۱۹م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  آخرین رتبه قبولی پارسال پردیس خودگردان دانشگاه تهران واحد البرز ارشد مهندسی معماری چند بوده؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. لطفا از نرم افزار انتخاب رشته استفاده کنید.
  به آدرس: final.3gaam.com

 • تصویر فرد

  Ali Reza‏ - ۱۹م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام از روی کارنامه چجوری بفهمیم در دوره های شبانه مجاز شده ایم؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. اگر در دوره های غیر روزانه زده مجاز یعنی می تونید شبانه ها رو هم انتخاب کنید.

 • تصویر فرد

  شعیب رضایی‏ - ۱۹م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام، من با سهمیه آزاد روزانه، نوبت دوم،غیرانتفاعی،پردیس، پیام نور و دانشگاه آزاد مجاز به انتخاب رشته هستم؛
  رتبه در سهمیه روزانه: ۱۹۹۲
  آخرین رتبه مجاز روزانه: ۲۳۹۲
  دانشگاه سنندج قبول میشم؟
  یا اصلا کجا قبول میشم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - ۲۶م خرداد ماه۹۶ نظر داد

  سلام. لطفا از نرم افزار انتخاب رشته استفاده کنید.
  به آدرس: final.3gaam.com

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد