دعوت به همکاری

تعداد بازدید 6302 دفعه

دعوت به همکاری انتخاب رشته کارشناسی ارشد

به اطلاع مدیران کافی نت ها، مسئولین سایت های دانشگاهی، مدیران وب سایت ها و وب لاگ ها و مراکز آموزشی و مشاوره ای می رسانیم که 3گام برای سومین سال پیاپی اقدام به راه اندازی سیستم انتخاب رشته مجازی کارشناسی ارشد نموده است که شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با این سیستم منحصربفرد نسخه دمو رایگان آن را از لینک زیر مشاهده فرمایید.

دمو رایگان انتخاب رشته

شایان ذکر است این سامانه در دو سال گذشته احتمال قبولی داوطلبان را با دقتی بیشتر از 90 درصد پیش بینی نموده است و نیز دارای امکاناتی است که در هیچ یک از نرم افزار های انتخاب رشته لحاظ نشده که حاصل ساعت ها کار کارشناسی متخصصان انتخاب رشته در موسسه علمی رتبه سازان 3گام می باشد.

در همین راستا از کلیه افرادی که تمایل به همکاری در زمینه فروش این سیستم را دارند دعوت می نماییم با تکمیل فرم زیر به عنوان نماینده فروش این سیستم فعالیت نمایند.

شرایط همکاری:

تعداد داوطلب میزان تخفیف
1-50 حد اقل 15 درصد
51-150 حد اقل 25درصد
150 به بالا حد اقل 35 درصد

شایان ذکر است به افرادی که شبکه ای از نمایندگان فروش را معرفی و سازماندهی نمایند، 5 درصد از کل فروش نمایندگان را نیز به صورت مستقیم دریافت خواهند نمود.

خواهشمندیم در صورتی که، تمایل به اخذ نمایندگی سرویس انتخاب رشته دارید فرم زیر را تکمیل فرمایید.

در صورتیکه به هر دلیل موفق به تکمیل فرم فوق نگردید یا چنانچه در تکمیل فرم  سوال یا مشکلی داشتید ، برای دریافت آگاهی بیشتر می توانید به آدرس ایمیل admin@3gaam.com و یا شماره تماس 88853548 ارتباط برقرار نمایید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد