ثبت نام آزمون آيلتس دانشگاه آزاد

چهار شنبه ۲۴ تیر تعداد بازدید 729 دفعه

ثبت نام آزمون آکادمیک جنرال که در تاریخ های ۲۹ آگوست و ۱۲ سپتامبر برگزار می شود، از امروز ۲۴ تیر آغاز گردید

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل ازمهر؛ م.عاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: ثبت نام آزمون آکادمیک جنرال که در تاریخ های ۲۹ آگوست و ۱۲ سپتامبر برگزار می شود، از امروز ۲۴ تیر آغاز گردید

آزمون آکادمیک/جنرال در ۲۹ آگوست در شهرهای رشت، شیراز و کرمانشاه و آزمون آکادمیک/جنرال در ۱۲ سپتامبر در شهرهای تهران و تبریز برگزار می گردد.
متقاضیان آزمون آکادمیک ۱۳ آگوست در اصفهان و همدان به دلیل انجام عملیات به روز رسانی سایت باید برای ثبت نام در این  تاریخ با دفتر مرکزی تماس برقرار کنند.
ثبت نام هر آزمون راس ساعت ۱۰ صبح به وقت رسمی کشور شروع می شود و مبلغ ثبت نام: ۷،۷۰۰،۰۰۰ ریال بصورت علی الحساب که قيمت قطعی هر آزمون توسط سازمان سنجش محاسبه و اعلام می گردد.
در صورت افزايش نسبت به مبلغ علی الحساب،  مبلغ مابه التفاوت توسط داوطلب به حساب مرکز مربوطه واريز شود و اگر قيمت قطعی کمتر از قيمت علي الحساب باشد، مراکز باید مابه التفاوت را به ذينفعان مسترد نمایند.
 داوطلبان شهرهای همدان و اصفهان که از این پس آزمون بخش شنیداری (Listening) با هدفون برگزار می کنند.
دانشگاه آزاد اسلامی ، به منظور رفاه حال داوطلبان شهرستانی- ساکن در استانهای غیر همجوار تهران- در روز آزمون کتبی تا ساعت ۸:۰۰ شب اقدام به برگزاری آزمون شفاهی می نماید. لذا داوطلبان می توانند در صورت عدم تمایل درخواست خود را حداکثر تا ۳ روز پس از مهلت ثبت نام اعلام شده در Timetable از طریق ایمیل ielts@iauset.com اعلام نمایند.
در صورت عدم دریافت تقاضای داوطلبان شهرستانی یا تکمیل ظرفیت، آزمون شفاهی آنان در روز چهارشنبه قبل از آزمون کتبی به عنوان نزدیکترین روز به تاریخ آزمون کتبی برگزار می گردد.
انصراف و انتقال زمان آزمون ها و تغییر ماژول از آکادمیک به جنرال و یا بالعکس پس از ثبت نام قطعی، تنها پیش از بازه زمانی ۳۵ روز مانده به تاریخ امتحان کتبی امکان پذیر است. لذا هزینه انصراف و انتقال ۱۹۰۰۰۰۰ ریال می باشد.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد