زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 98

دو شنبه ۱۳ خرداد تعداد بازدید 1439 دفعه

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 98 از روز دوشنبه 20 خرداد ماه برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 98

آمار نهایی ثبت نام کنندگام آزمون ارشد 98

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 98 حاوی اطلاعات ثبت نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون داوطلبان از روز دوشنبه 20 خرداد ماه برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد.

آزمون کارشناسی ارشد 98 و همچنین بیست و چهارمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور در روزهای 23 و 24 خرداد ماه برگزار می شود.

داوطلبان متقاضی هر یک از کد رشته‌ های امتحانی لازم است به نشانی درج شده بر روی کارت شرکت در آزمون مراجعه کنند. شهرستان محل برگزاری آزمون داوطلبان با توجه به استان محل اقامت آنان مشخص شده است.

داوطلبان لازم است بر اساس مشخصات شناسنامه‌ای (نام‌، نام‌ خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت‌ نامی (شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. تمامی داوطلبان باید شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در یکی از ۶۳ کد رشته امتحانی به عنوان رشته امتحانی دوم (رشته شناور) نیز بوده‌اند، باید کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را نیز از سایت این سازمان پرینت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه کنند.

همچنین داوطلبان در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون ارشد خود، لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:

۱- چنانچه زبان خارجی مندرج در کارت شرکت در آزمون با زبان خارجی وی که در ثبت‌ نام اینترنتی انجام شده (البته با توجه به مفاد مواد امتحانی)، مغایرت دارد، یا در رابطه با معلولیت (نابینا، کم بینا، ناشنوا، کم شنوا و معلول جسمی حرکتی) اختلافی مشاهده می‌شود، ضروری است از روز سه شنبه ۲۱ خرداد تا چهارشنبه ۲۲ خرداد از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ و ۱۴ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کند.

۲- در صورتی که در رابطه با سایر مندرجات کارت شرکت در آزمون از جمله نام رشته تحصیلی، نام محل تحصیل و معدل دوره کارشناسی و با توجه به ثبت‌ نام اینترنتی انجام شده، اشکالی مشاهده می‌شود، لازم است جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا تاریخ ۲۴ خرداد ۹۸ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش قسمت ویرایش اطلاعات کارت مراجعه و از آن طریق اقدام شود.

۳- داوطلبان شرکت‌ کننده چنانچه متقاضی اعمال بند مربوط به گزینش در رشته‌ های دانشگاه پیام‌ نور و مؤسسات غیرانتفاعی هستند، لازم است در زمان تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در این خصوص طبق اعلام این سازمان اقدام کنند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد