دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 98

پنج شنبه ۲۹ فروردین تعداد بازدید 701 دفعه

داوطلبان بر اساس دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری 98 می توانند حداکثر 50 کد رشته محل را در صورت وجود انتخاب نمایند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 98

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری 98

دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 در روز چهارشنبه 28 فروردین 98 در سایت سازمان سنجش منتشر شد. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 98

 

آزمون دکتری ۹۸ در دوره‌ های روزانه و شبانه دانشگاه‌ ها، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه‌ ها و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی، پردیس‌ های خودگردان دانشگاه‌ ها جمعه سوم اسفند ۹۷ در ۷ گروه و ۲۴۵ کد رشته امتحانی، ۵۸ شهرستان و ۱۰۴ حوزه امتحانی برگزار شد.

تعداد داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون دکتری 98

بر اساس اطلاعات مندرج در کارنامه از تعداد ۱۶۳ هزار و ۳۲۱ داوطلب حاضر در جلسه، ۱۵۰ هزار و ۵۳۵ مجاز به انتخاب رشته شده اند که از این تعداد ۶۵ هزار و ۵۵۰ نفر زن و ۸۴ هزار و ۹۸۵ نفر مرد هستند.

مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری 98

مهلت انتخاب رشته دکتری 98 از روز شنبه 31 فروردین 98 تا روز سه شنبه 3 اردیبهشت 98 می باشد. داوطلبان می توانند نسبت به ثبت کد رشته محل‌ های انتخابی خود (حداکثر ۵۰ کد رشته محل در صورت وجود) با توجه به رشته امتحانی که در آن آزمون داده‌اند، در سایت سازمان سنجش اقدام کنند.

اسامی معرفی شدگان مرحله دوم آزمون دکتری 98

اسامی معرفی‌ شدگان مرحله دوم آزمون دکتری 98 همراه با برنامه زمانی مراجعه به دانشگاه‌ های مجری، در دهه آخر اردیبهشت ماه ۹۸ از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد