گزیده ای از اتاق فکر کنکور هنر نظام قدیم و نظام جدید

ورود به اتاق فکر

دانلود دفترچه انتخاب رشته هنر و زبان های خارجی 98

تعداد بازدید 6268 دفعه

دفترچه انتخاب رشته هنر و زبان های خارجی 98 در روز پنج شنبه مورخ 98/05/17 در سایت سنجش منتشر می شود.

دانلود دفترچه انتخاب رشته هنر و زبان های خارجی 98

دفترچه انتخاب رشته هنر و زبان های خارجی 98

در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 98 بهتر است اطلاعات لازم در مورد شانس قبولی در رشته ها و دانشگاههای مختلف را با توجه به رتبه خود در هر زیرگروه جمع آوری کنید و پس از اولویت بندی همه انتخابهای خود، اقدام به انتخاب رشته نهایی نمایید. سعی کنید در پر کردن فرم نهایی انتخاب رشته سنجش عجله نکنید.

انتخاب رشته هنر و زبان های خارجی 98 وقتی صحیح انجام می شود که شما براساس علاقه انتخابهای خود را چیده باشید و اولیت بندی انتخاب رشته خود را براساس علاقه به رشته و دانشگاه قرار دهید. برای این که بتوانید شانس قبولی خود را به دقت ارزیابی کنید و اولویت بندی خود را به خوبی انجام دهید، می توانید از ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزیاستفاده کنید.

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

دفترچه انتخاب رشته هنر و زبان های خارجی 98 در روز پنج شنبه مورخ 98/05/17 در سایت سنجش منتشر می گردد و سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 از روز یکشنبه مورخ 98/05/20 باز می شود. داوطلبان تا روز پنج شنبه مورخ 98/05/24 فرصت دارند با وارد کردن شماره پرونده، نام کاربری، رمز ورود و شماره شناسنامه یا شماره پرونده، کدرهگیری و شماره شناسنامه، حداکثر 150 رشته از دانشگاه های روزانه، نویت دوم، پیام نور، مجازی، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان را انتخاب و در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند. لازم است داوطلبان گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی قبل از شروع به انتخاب رشته، دفترچه انتخاب رشته هنر و زبان های خارجی 98 را مطالعه کنند و کد رشته محل های مورد نظر خود را (بر اساس ضوابطی که در دفترچه انتخاب رشته هنر و زبان های خارجی 98 درج گردیده) انتخاب و بر اساس اولویت بندی،  چیدمان آن ها را ابتدا در فرم پیش نویس مندرج در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 درج نمایند و پس از اطمینان آن ها را در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند. بدیهی است پس از تائید نهایی کد رشته های انتخابی توسط داوطلب، شماره 15 رقمی توسط سیستم به عنوان رسید انتخاب رشته در اختیار داوطلب قرارداده خواهد شد. این رسید پس از انجام کامل مراحل و ارسال اطلاعات در یک صفحه مجزا ارائه می شود. داوطلبان باید توجه داشته باشند که فقط یک بار اجازه انتخاب رشته به هر داوطلب داده می شود. همچنین پس از انتخاب رشته و دریافت رسید 15 رقمی نیز داوطلبان می توانند فرم انتخاب رشته خود را تصحیح و یا ویرایش نمایند.

انتخاب رشته کنکور سراسری 98 و دانشگاه آزاد 98 به صورت جداگانه می باشد. زمان انتخاب رشته کنکور سراسری دانشکاه آزاد 98، لیست رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد در دفترچه ای جداگانه تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org منتشر می شود و همه ی داوطلبان می توانند برای انتخاب رشته این دانشگاه، به سایت ذکر شده مراجعه کنند و پس دریافت دفترچه، انتخاب رشته خود را انجام دهند.

مشاوره حضوری انتخاب رشته کنکور سراسری 98 نیز در محل موسسه واقع در میدان انقلاب توسط مشاوران بسیار باتجربه و خبره انجام خواهد شد. از مشاوره های تلفنی انتخاب رشته نیز می توانید بنا به نیاز و به خصوص داوطلبان شهرستانی استفاده نمایند.

می توانید دفترچه انتخاب رشته هنر و زبان های خارجی 98 و 97 را از طریق لینک های زیر دانلود نمایید.

 

دانلود دفترچه  انتخاب رشته کنکور هنر و زبان های خارجی 98

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر و زبان های خارجی 97

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد