گزیده ای از اتاق فکر علوم تغذیه

ورود به اتاق فکر
 • منبع بیوشیمی

  من اگه فقط گنجینه سوالات جعفر نژاد رو برای بیوشیمی بخونم بسه یا باید حتما رفرنسهایی مثل لنینجر و دولین رو هم بخونم؟

 • فراموشی مطالب

  من چطوری دوره کنم که این همه مطلب حفظی تو ذهنم بمونه؟ هر چی می خونم فایده نداره دوباره برمی گردم می بینم همه چی یادم رفته!

 • ناامید شدم

  من دو ساله که دارم تو آزمون شرکت می کنم اما با این که خیلی هم خوب می خونم نتیجه نمی گیرم. امسال سال سومه که دارم می خونم و واقعا دیگه انگیزه ای ندارم. همش می گم بی فایده است و تو نمی تونی موفق بشی. چی کار کنم. استرس زیادی دارم و هی پرش ذهنی دارم.

 • تغییر رشته

  سلام و خسته نباشید.
  من رشته هوشبری خوندم و تا اونجا که م یدونم شانس رشته من نسبت به بقیه رشته های دیگه واسه قبولی کمتره. اصلا کار منطقی هست که من زمان بذارم و بخونم؟

 • برنامه 3گام

  سلام. من تو سیستم برنامه یرزی 3گام عضو شدم. تا چه حد میتونم به این برنامه اعتماد داشته باشم؟

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد علوم تغذیه

تعداد بازدید 1051 دفعه

خانم احمدی طاهری مشاور تخصصی رشته علوم تغذیه، دارای رتبه 35 کارشناسی ارشد علوم بهداشتی در تغذیه و سابقه مشاوره و برنامه ریزی برای آزمون های کارشناسی ارشد

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد علوم تغذیه

سمیرا احمدی طاهری، مشاور تخصصی رشته علوم تغذیه دارای مدرک کارشناسی رشته علوم تغذیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و رتبه 35 کارشناسی ارشد علوم بهداشتی در تغذیه دانشگاه علوم پزشکی قزوین می باشد.

دوره کارشناسی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذرانده است. به گفته ایشان در دوره کارشناسی تمرکز اصلی خود را بر روی دروس تخصصی با اهمیت بالا مانند تغذیه اساسی، تغذیه در دوران های مختلف زندگی و رژیم درمانی در بیماری ها گذاشته اند و در دوره کارآموزی مهارت کافی در رژیم درمانی را کسب کرده اند. در دوره تحصیل کارشناسی به آموزش دروس عمومی و شیمی دبیرستان و برنامه ریزی برای آن ها پرداخته اند.

سال آخر تحصیل از فعالیت های خود فاصله گرفته و شروع به مطالعه دروس کارشناسی ارشد کرده اند. با برنامه ریزی دقیق همراه با گذراندن دوره های کارآموزی در دانشگاه ها و درس های مربوطه به سال آخر تحصیلی، مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد را شروع کرد و با پایان یافتن دوره کارشناسی، در آزمون کارشناسی ارشد پذیرفته شده و به ادامه تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی قزوین ادامه داد. با پذیرفته شدن در دوره کارشناسی ارشد به ادامه فعالیت در زمینه مشاوره و برنامه ریزی پرداخت و همچنین برنامه ریزی برای آزمون های کارشناسی ارشد هم به فعالیت های قبلی ایشان افزوده شد.

 آنچه که باعث شده است تا موسسه 3گام، ایشان را به عنوان مشاور تخصصی گروه تغذیه خود انتخاب کند، توانمندی بالا در ایجاد انگیزه و روحیه بالا در داوطلبین، برنامه ریزی دقیق، کمک به داوطلبان در یافتن مشکلاتشان در نحوه مطالعه و مرور دروس، آموزش به داوطلبین جهت مطالعه سازمان یافته و پیگیری داوطلبین تا زمان کنکور می باشد. 

برای ثبت نام در سیستم برنامه ریزی و مشاوره زیر نظر خانم احمدی طاهری به لینک زیر مراجعه کنید.

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی ارشد بهداشت

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد