گزیده ای از اتاق فکر علوم تغذیه

ورود به اتاق فکر
 • منبع بیوشیمی

  من اگه فقط گنجینه سوالات جعفر نژاد رو برای بیوشیمی بخونم بسه یا باید حتما رفرنسهایی مثل لنینجر و دولین رو هم بخونم؟

 • فراموشی مطالب

  من چطوری دوره کنم که این همه مطلب حفظی تو ذهنم بمونه؟ هر چی می خونم فایده نداره دوباره برمی گردم می بینم همه چی یادم رفته!

 • ناامید شدم

  من دو ساله که دارم تو آزمون شرکت می کنم اما با این که خیلی هم خوب می خونم نتیجه نمی گیرم. امسال سال سومه که دارم می خونم و واقعا دیگه انگیزه ای ندارم. همش می گم بی فایده است و تو نمی تونی موفق بشی. چی کار کنم. استرس زیادی دارم و هی پرش ذهنی دارم.

 • تغییر رشته

  سلام و خسته نباشید.
  من رشته هوشبری خوندم و تا اونجا که م یدونم شانس رشته من نسبت به بقیه رشته های دیگه واسه قبولی کمتره. اصلا کار منطقی هست که من زمان بذارم و بخونم؟

 • برنامه 3گام

  سلام. من تو سیستم برنامه یرزی 3گام عضو شدم. تا چه حد میتونم به این برنامه اعتماد داشته باشم؟

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد علوم تغذیه

تعداد بازدید 1312 دفعه

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد علوم تغذیه موسسه 3گام، سرکار خانم فریبا فرهمند، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی تغذیه از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و رتبه 9 آزمون کارشناسی ارشد تغذیه وزارت بهداشت و در حال حاضر  فارغ التحصیل ارشد علوم تغذیه دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند.

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد علوم تغذیه

فریبا فرهمند، مشاور تخصصی رشته تغذیه ، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی تغذیه از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و رتبه 9 آزمون کارشناسی ارشد تغذیه وزارت بهداشت و فارغ التحصیل ارشد علوم تغذیه دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند.

خانم فرهمند، ضمن تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ،به مشاوره و برنامه ریزی آزمون سراسری  می پرداخته اند. و از همان دوره سابقه مشاوره تخصصی رشته تغذیه را در کارنامه خود دارند.

ایشان پس از فراغت از تحصیل، شروع به مطالعه دروس کارشناسی ارشد کرده و با برنامه ریزی دقیق و منظم  در آزمون کارشناسی ارشد پذیرفته شده و به ادامه تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی تهران پرداخته اند. با پذیرفته شدن در دوره کارشناسی ارشد به ادامه فعالیت در زمینه مشاوره و برنامه ریزی پرداخته و همچنین برنامه ریزی برای آزمون های کارشناسی ارشد به فعالیت های قبلی ایشان اضافه شد. خانم فرهمند در حال حاضر مدیر واحد تغذیه یکی از بیمارستان های بنام تهران می باشند و ضمن فعالیت در کلینیک رژیم درمانی شخصی به عنوان مشاور تخصصی رشته تغذیه در موسسه سه گام مشغول به کار می باشند.

خانم فرهمند، با توجه به توانمندی بالا و قدرت فوق العاده در بیان، سابقه چندین سال مشاوره و تسلط به روش های برنامه ریزی، به عنوان مشاور تخصصی رشته تغذیه توسط موسسه سه گام انتخاب شدند  و همکاری خود را با موسسه آغاز نمودند.

  جهت ثبت نام در سیستم برنامه ریزی و مشاوره تخصصی رشته تغذیه موسسه سه گام به لینک زیر وارد شوید.

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی ارشد بهداشت

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد