برای مطالعه خود، هوشـــــمندانه برنامه ریزی کنید .

گزیده ای از اتاق فکر مجموعه حقوق

ورود به اتاق فکر
 • کسب رتبه اول

  باسلام ووقت بخیر خدمت مشاور محترم من ترم7 کارشناسی ازدانشگاه پیام نور هسم یه آمادگی نسبی به نصف منابع مطالعاتی دارم و مصمم هستم که میخوام رتبه1کنکور ارشد95 گرایش حقوق خصوصی بشم و تا زمان کنکور یه برنامه ریزی فشرده کردم ومطمئنم عملی میکنم به موقع و سروقت ولی این مهم برام پیش اومده که من کلا با متون حقوقی میانه ای ندارم و معدلم تا به این ترم14.5هس و اینکه معدل 20درصد تاثیر داره یکم نگران این قضیه هستم که نکنه تاثیرمنفی بذارن این موردها استدعا میکنم اینجانب رو راهنمایی بفرمایین

 • برنامه

  سلام با تشکراززحماته شما'من دانشجو کارشناسی فقه ومبانی حقوق هستم' امسال میخام که برای آزمون وکالت وسردفتری هم شرکت کنم' و همینطور برای آزمون کارشناسی ارشدحقوق'لطفا راهنماییم کنید چه برنامه ای بریزم که آزمون موفقی داشته باشم''ممنون'

 • الهیات فقه و مبانی حقوق

  سلام
  لطفا یک تحلیل تخصصی از آزمون فقه و مبانی حقوق امسال نسبت به سال گذشته بفرمایید
  و اینکه آیا سه گام در انتخاب رشته فقه و مبانی حقوق نیز فعال هست یا خیر ؟

 • فقه و مبانی حقوق

  ببخشید در چه قسمتی از سایت تحلیل کنکور 95 را قرار می دهید و چه زمانی؟

 • تخمين رتبه

  با سلام من ترم ٦ حقوق هستم امسال ارشد شركت كردم با معدل ١٨.٥ از دانشگاه فردوسي و درصداي همه درسا بين ٦٠ تا ٧٠ و زبان ٣٠ آيا حقوق خصوصي بهشتي قبول ميشم؟

مشاور شما در 3گام کیست؟

تعداد بازدید 517 دفعه

مریم کشفی، مشاور تخصصی گروه حقوق در موسسه 3گام، دارای رتبه 11 کنکور سراسری رشته علوم انسانی و فارغ التحصیل کارشناسی حقوق دانشگاه تهران و رتبه 7 کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه تهران می باشند.

مشاور شما در 3گام کیست؟

مریم کشفی، مشاور تخصصی گروه حقوق در موسسه 3گام، دارای رتبه 11 کنکور سراسری رشته علوم انسانی و فارغ التحصیل کارشناسی حقوق دانشگاه تهران و رتبه 7 کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه تهران می باشند.

حقوق یکی از رشته های جذاب و پرطرفدار علوم انسانی است که در بدو ورود معمولا با دشواری فهم و ارتباط برقرار کردن با متون آن، مواجه می شوید. جستجوگری و سخت کوشی در درک و دریافت مفاهیم و اصطلاحات حقوقی مسئله ای که شاید بتوان آن را عامل مؤثری برای ارتقاء مریم کشفی به گروه رتبه های برتر دوران لیسانس خود، دانست.

از آنجایی که وی از رتبه های برتر کنکور علوم انسانی است؛ در طول تحصیل لیسانس خود، به هدایت داوطلبان کنکور سراسری و انتقال تجربیات خویش به آن ها پرداخته است.

علی رغم سهمیه رتبه اولی )و استعدادهای درخشان( برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد، از ترم هفت کارشناسی، تصمیم به مطالعه ی جدی برای کنکور کارشناسی ارشد حقوق گرفت. برنامه ریزی هدفمند و اصولی وی در کنار استفاده ی صحیح از ابزار خلاصه نویسی، تست زنی و دیگر شیوه های خلاقانه در یادگیری و تسلط بر مباحث، سبب کسب رتبه 7 در گرایش حقوق جزا و جرم شناسی گردید.

دو عامل ویژه در شخصیت وی باعث تمایز او از سایر داوطلبان کنکور و رسیدن به نقطه ی مطلوب خویش بوده است. عامل اول خلاقیت وی در یافتن راه حل های نو برای درک بهتر مباحث و سپردن مطالب فرار به حافظه ی بلند مدت و عامل دوم توانایی حفظ روحیه ی سخت کوشی و انگیزه بخشی مجدد به خود برای طی کردن قدرتمند مسیر می باشد.

از بین تمامی ظرایفی که در حوزه ی برنامه ریزی تحصیلی مورد توجه وی است؛ دو نکته ساده و کوتاه، دانستن منابع صحیح و صحیح خواندن منابع صحیح، کلید ورود وی به شیوه ی صحیح مطالعه ی هدفمند می باشد:

 برنامه ریزی با سیستم منحصربفرد 3گام و مشاوره به هر داوطلبی با هر سابقه تحصیلی، برای دست یابی به هدف های تعیین شده از مهم ترین اهداف خانم کشفی می باشد.

برای ارتباط با خانم کشفی و دریافت مشاوره و برنامه ریزی با سیستم هوشمند 3گام به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

عضویت در کانال اختصاصی مشاوره کارشناسی ارشد حقوق

 

مطالعه یک مطلب بسیار مهم: قبولی در آزمون وکالت 

 

درخواست مشاوره رایگان و برنامه ریزی برای آزمون وکالت

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  سعید‏ - 97/6/27

  ایشون بسیار فرد خوشفکر و با انگیزه‌ای هستن و به اطرافیانشون انرژی و امید میدن.
  آرزوی تندرستی و بهروزی درم براشون

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد